To koniec Wojewódzkiego? Przerażające skutki afery

Czy to koniec Wojewódzkiego jakiego znamy? Od momentu gdy ukazał się film Latkowskiego Kuba Wojewódzki dostaje groźby, boi się o własne życie, a teraz to…

Zobacz również: Obrzydliwy atak Tuska na rząd! Internauci wściekli przypomnieli niewygodne fakty

Znamy go jako bezkompromisowego, wesołego z ciętym językiem. Sprawia wrażenie takiego, co nie odczuwa strachu przed nikim ani przed niczym. tym razem sytuacja go jednak przerosła.

Po tym jak Sylwester Latkowski wypuścił swój film pt „Nic się nie stało”, życie jakie prowadził do tej pory Kuba Wojewódzki uległo drastycznej zmianie – otrzymuje groźby i zaczął się bardzo bać o swoje życie.

Czy to koniec Wojewódzkiego jakiego znamy? Sytuacja jest poważna

Gwiazdor TVN bardzo rzadko wychodzi z domu. Jeżeli musi to porusza się w towarzystwie płatnej ochrony. O tym jakie zastosował środki ochronne oraz ile tysięcy złotych dziennie go taka ochrona kosztuje pisaliśmy TUTAJ. Sytuacja z jaką przyszło mu się zmagac jest z jego punktu widzenia tragiczna.

Dodatkowo jeden z głównych reklamodawców którzy słono płacili Wojewódzkiemu za użyczenie twarzy zaczynają się teraz od niego odcinać o czym również można przeczytać tutaj.

Kuba Wojewódzki przyciśnięty do muru wskazuje winnego całej swojej sytuacji nie przebierając w słowach. Nazywa Latkowskiego płatnym mordercą.

Czytaj też: To koniec Wałęsy? Były prezydent w sądzie. Prawda wyjdzie na jaw

„Naraziłeś na publiczny lincz zarówno mnie, jak i tych, których kocham. W imię bezlitosnej propagandy i odwetu. Dla mnie jesteś płatnym medialnym zabójcą”

– napisał Kuba Wojewódzki o Latkowskim.

Gwiazdor TVN zapowiedział proces Latkowskiemu. Zresztą nie on jeden. Przypomnijmy, że z wielkim hejtem po premierze filmu „Nic się nie stało” spotkał się również aktor Borys Szyc. To własnie on był wymieniony z imienia i nazwiska przez twórcę filmu do ujawnienia spraw „o których wie”.

Zobacz także: Skandal z Hołownią w roli głównej! Nie zostawiła na nim suchej nitki

Po tym jak wyznał publicznie, ze nie wie o co chodzi Latkowskiemu zaczęły do niego również napływać ostre groźby, w których jest oskarżany między innymi o pedofilię.

Czy to koniec Wojewódzkiego jakiego znamy? Od momentu gdy ukazał się film Latkowskiego Kuba Wojewódzki dostaje groźby, boi się o własne życie, a teraz to...
Czy to koniec Wojewódzkiego jakiego znamy? Od momentu gdy ukazał się film Latkowskiego Kuba Wojewódzki dostaje groźby, boi się o własne życie, a teraz to…

Polecamy również:

Po tych słowach Manowskiej opozycja się wściekła! Boją się?

Tusk zaatakował rząd PiS. Internauci mu tego nie darowali

Latkowski znowu uderza w Szyca. Zarzucił mu potworną rzecz!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →