Szok! Jarosław Kret wyzna, że chciał popełnić samobójstwo!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W ostatnim wywiadzie Jarosław Kret opowiedział o swoich zmaganiach z depresją. Kret był wieloletnim pracownikiem TVP a jego zwolnienie nastąpiło w bardzo niemiłych okolicznościach. Prezenter przyznaje ,że odbiło się to na jego zdrowiu psychicznym czego efektem była depresja .Kret rozważał nawet samobójstwo. 18 grudnia prezenter zadebiutował w „Nowy Dzień w Polsat news”.

Życie znanego prezentera zmieniło się diametralnie dosłownie z dnia na dzień. Jednego dnia był, jak sam powiedział „królem życia”, drugiego — zabrakło dla niego miejsca. Taka nagła zmiana oraz utrata czegoś tak ważnego w życiu jak praca może doprowadzić do depresji , tak też się stało w przypadku znanego prezentera.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też:Znajomi Jarosława Kreta alarmują. Jego stan jest zły

Kiedy stracił pracę w TVP, cała ta sytuacja była bardzo nieprzyjemna. Oczywiście, samo zwolnienie jest okropną rzeczą, ale najgorszy był sposób, w jaki to się odbyło . Pracodawcy z TVP pokazali ostentacyjnie ,że nie mieli do niego ani trochę szacunku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kret miał myśli samobójcze

Dawny prezenter TVP Jarosław Kret rozważał samobójstwo.Pododem było zwolnienie a konswkwencją depresja.Obecnie prezenter rozpoczął pracę w programie Polsat.
Jarosław Kret-YouTube

Ta sytuacja sprawiła,że Jarosław wycofał się całkowicie ze swojego życia. Nie chciał widywać się ze znajomymi, spał całymi dniami. — Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to depresja — powiedział. 

Prezenter opowiedział, że ostatnie dwa lata były dla niego bardzo ciężkim okresem. Po pewnym czasie ledwo funkcjonował, nie chciał podejmować żadnych działań ponieważ tak mocno wpłynęło na niego zwolnienie z pracy. Kret przyznał,że jedyną rzeczą trzymającą go przy życiu był jego syn ,choć rozważał także samobójstwo.

Depresja dopadła Jarosława Kreta

Czułem się coraz mniej potrzebny, za to coraz bardziej niepotrzebny. Straciłem chęć do życia, ale wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to depresja. (…) Uciekałem do domu przed znajomymi i w ogóle przed presją. Siedziałem godzinami w samotności. Bardzo często depresja polega na tym, że nie chce się wstać z łóżka, nie chce się iść do pracy. U mnie to wyglądało tak, że spałem dniami i nocami. Oglądałem też telewizję. Straciłem ochotę do działania” – mówi .

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też:Tyle zarabia Wojewódzki? To nieprawdopodobne

W rezultacie pojawiły się myśli samobójcze – prezenter nie targnął się jednak na życie ze względu na swojego syna. Kret nie zdecydował się na wspomaganie lekami. Z choroby wyszedł dzięki psychoterapii oraz wsparciu najbliższych a ostatnio został zatrudniony przez stację Polsat News.

Walkę z depresją wspomina jako „bardzo ciężki czas, dwa lata wycięte z życiorysu”.Kret stwierdza ,że to czego nauczyła go choroba to ,że trzeba żyć chwilą. Depresja oczywiście była bardzo trudna do pokonania, ale dzięki psychoterapii i wsparciu najbliższych udało mu się wrócić do miejsca, w którym jest teraz zadowolony ze swojego życia a ostatnio zaczął współpracę z programem Polsat.

Źródło: pomponik.pl

POLECAMY:

Zaskoczenie! Barbara Kurdej- Szatan zdecydowała się to zrobić!
Roksana Węgiel ujawniła swój sekret! Będzie w szoku o co chodzi!
Agnieszka Woźniak-Starak zdradza sekret. To miał być ostatni prezent…
Polak podbija Hollywood. Zagra główną rolę
Niesamowita przemiana! Musiał już tak nie wygląda
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,