Niesamowita przemiana! Musiał już tak nie wygląda

Maciej Musiał i metamorfoza? Gwiazda TVP i serialu Rodzinka PL zmienił swój wygląd? Na to po części może wyglądać. Fani na portalu instagram zauważyli u Macieja pewien jeden szczegół, który uległ zmianie. Czyżby młody aktor i gwiazda The Voice of Poland postanowił zmienić coś w sobie na stałe, czy to tylko tymczasowa odmiana?

Maciej Musiał i metamorfoza?

CZYTAJ TEŻ: Wendzikowska kusi w sieci! Jej zdjęcia powalają

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenia, który stawiał swoje pierwsze kroki w aktorstwie w serialach TVP takich jak Ojciec Mateusz czy Rodzinka PL. Musiał w najbliższym czasie ma również wystąpić serialu Netflix — Wiedźmin. Bez wątpienia gra w tak dużej produkcji przetworzy mu dodatkowej popularności.

Maciej Musiał i metamorfoza? Gwiazda TVP i The Voice of Poland pochwalił się zmianą na portalu instagram. Fani pod wrażeniem.
Maciej Musiał i metamorfoza? Gwiazda TVP i The Voice of Poland pochwalił się zmianą na portalu instagram. Fani pod wrażeniem.

Musiał niedawno zamieścił na swoim profilu na portalu instagram zdjęcie, na którym fani zauważyli pewne zmiany w jego wyglądzie. Chodzi przede wszystkim o kolczyk znajdujący się w uchu aktora. Fani zaczęli snuć z tego powodu pytania — czemu aktor zdecydował się na taką zmianę? Czy może jest to po prostu charakteryzacja na potrzeby jednej z ról w filmie? Tego do końca nie wiemy.

View this post on Instagram

Sturm und Drang

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anja Rubik pozuje na plaży! Widać niemal wszystko!

Kim jest Maciej Musiał?

Maciej Musiał to aktor młodego pokolenie, który zasłynął z gry w takich serialach jak Ojciec Mateusz czy Rodzinka PL. Na dodatek młody aktor pracuje również w roli prezentera telewizyjnego w muzycznym show TVP — The Voice of Poland. Maciej ma dopiero 24 lata, lecz już dysponuje sporym bagażem doświadczenia, który niedawno zaowocował mu przyznaniem angażu do serialu firmy Netflix pt. Wiedźmin.

POLECAMY:

Fani wściekli! Nie uwierzysz, co Farna powiedziała o Polsce?!
Siwiec pokazała stanowczo za dużo! Usiądź zanim zobaczysz!
Andrzej Grabowski komentuje swój rozwód. Nie przebiera w słowach!
Gąsiewska rozstała się ze Zdrójkowskim?! Na zdjęciu pokazała się z kimś innym!
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →