Polak podbija Hollywood. Zagra główną rolę

Udostępnij:

Rafał i Grzegorz Zawierucha to przede wszystkim bracia. Jeden zasłynął z gry w hollywoodzkiej produkcji „Pewnego razu w Hollywood”. Z kolei drugi to niedawna gwiazda programu TVN – MasterChef. Obaj bez wątpienia są teraz gwiazdami sporego formatu i marzą o rozwoju kariery za oceanem. Rafał zyskał sporą popularność za sprawą swojego epizodu w Stanach Zjednoczonych. Dziś zdradził, że odegranie roli Romana Polańskiego mu się opłaciło. Okazuje się, że już niedługo ujrzymy to jako głównego bohatera jednej z amerykańskich produkcji. Z kolei Grzegorzowi już niedługo powiększy się rodzina.

Rafał i Grzegorz Zawierucha

Czytaj też: Siwiec pokazała stanowczo za dużo! Usiądź zanim zobaczysz!

Bracia Zawierucha podbijają polski show biznes. Jeden zasłynął z gry w hollywoodzkiej produkcji „Pewnego razu w Hollywood”. Z kolei drugi to niedawna gwiazda programu TVN – MasterChef. Dziś się okazuje, że ich kariery w dalszym ciągu idą do przodu. Rafał Zawierucha ostatnio rozpoczął pracę na planie nowego filmu. W poprzednim w amerykańskiej reżyserii odegrał główną rolę. Z kolei jego brat Grzegorz Zawierucha poinformował, że już niedługo jego rodzina się powiększy.

Rafał i Grzegorz Zawierucha to przede wszystkim bracia. Jeden zasłynął z gry w  "Pewnego razu w Hollywood". Z kolei drugi to gwiazda TVN i Masterchef.
Rafał Zawierucha/ screen YouTube

Czytaj też: Andrzej Grabowski komentuje swój rozwód. Nie przebiera w słowach!

Skończyłem właśnie zdjęcia do „Orła” Jacka Bławuta i produkcji o Tadeuszu Pietrzykowskim w reżyserii Macieja Barczewskiego. Zaczynam też przygotowania do filmu Tomka Koneckiego. A za chwilę pojawi się „Soviet Sleep Experiment”, który miał już swoją premierę w Stanach. Gram tam główną rolę. Naukowca, który aplikuje gaz jeńcom politycznym. – mówił W rozmowie z portalem Viva.pl – Rafał Zawierucha.

Aktor pytany o to, czy jest w Stanach Zjednoczonych znany odpowiedział, że:

-Nie wiem. Wiem, że tam mam do zrobienia kolejny krok. Choć uwielbiam też pracę w Polsce. Czasem mam wrażenie, że moja doba trwa dwie godziny dłużej. Może dlatego, że nie odpuszczam niczego. Ostatnio lał deszcz, a ja uparłem się, żeby pojeździć na rowerze, zmokłem, ale nie odpuściłem. – mówił aktor.

-Rafał chce zagrać kolejne role w Hollywood i Papkina w „Zemście”, a ja chciałbym pojechać na staż do szefa kuchni, który ma trzy gwiazdki Michelin, uczyć się i podglądać najlepszych. Będę do tego dążył. – powiedział Grzegorz, który następnie przyznał, że spodziewa się narodzin dziecka. Prywatnie to mi się drugie dziecko rodzi w grudniu! Syn. – zaznaczył kucharz.

POLECAMY:

Gąsiewska rozstała się ze Zdrójkowskim?! Na zdjęciu pokazała się z kimś innym!
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)
Wielka wpadka Wojewódzkiego! Fani nie dadzą mu teraz spokoju!
Gąsiewska odsłania swoje wdzięki – co za nogi!
Panowie lepiej usiądźcie! Mamy zdjęcie nagiej Muchy!

loading...
, , , ,