Wojewódzki wyjechał do stolicy marihuany. Zaskoczył wszystkich swoim wyznaniem!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i piękna Jamajka to tematy, którymi w ostatnim czasie bez wątpienia będą interesować się fani dziennikarza znanego jako Król TVN. Dziennikarz niedawno na portalu społecznościowym Instagram poinformował swoich fanów, że wybiera się do stolicy Marihuany. Zaznaczył jednak przy tym, że ograniczy na ten czas pewne czynności. Czy fani popularnego celebryty nie dowiedzą się niczego na temat najnowszej wyprawy ich ulubionego gwiazdora komercyjnej stacji? Spieszymy wszystko niezwłocznie wyjaśnić.

Kuba Wojewódzki i jego zarobki

Kuba Wojewódzki to przede wszystkim gwiazda samozwańczy król TVN. Dziennikarz jest aktualnie jedną z najdroższych postaci w świecie polskiego show biznesu. Nie jest to teza pozostawiona bez potwierdzenia. Nie od dziś wiadomo, że na polskim rynku znajduje się szereg marek i firm, które po prostu marzą o tym, aby to właśnie Kuba zareklamował ich produkty. Na pierwszy rzut oka nic trudnego. Wystarczy przecież złożyć zwykłą propozycję, lecz a tym momencie pojawiają się pierwsze schody. Kuba Wojewódzki to człowiek, który ceni się bardzo wysoko. Dlatego wszelkie reklamy, wpisy i kampanie z jego udziałem wymagają od realizatora dosyć sporej zasobności portfela. Za sam wpis reklamujący na portalu Instagram Kuba Wojewódzki ma inkasować około miliona złotych.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kuba Wojewódzki i Jamajka to tematy, którymi w ostatnim czasie bez wątpienia będą interesować się fani dziennikarza znanego jako Król TVN. Instagram...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Kuba Wojewódzki i Jamajka

Czytaj też: Joanna Jędrzejczyk przeżyła dramat! Jej narzeczony…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wojewódzki od czasu świąt Bożego Narodzenia podróżuje po całym świecie. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Król TVN już pewien czas temu ogłosił publicznie, że na czas świąt wyjeżdża z kraju i wraz z przyjaciółmi udaje się do ciepłych oraz egzotycznych krajów. Tym razem traf padł na Jamajkę. Król TVN postanowił odwiedzić kraj, który uchodzi za światową stolice marihuany. Podkreślił przy tym jednak, że nie zamierza przez ten czas publikować jakikolwiek relacji, zdjęć i nagrań. Czyżby Król TVN na całego zamierzał się wychillować?

View this post on Instagram

Płyniemy na #jamaica ??️? … Proszę nie oczekiwać ode mnie sensownych relacji… ?????? Ukłony #captainamerica ?

A post shared by Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) on

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Tajner ogłosiła szczęśliwą nowinę! Co na to Wiśniewski?!

Kim jest Wojewódzki

Wojewódzki to przede polski dziennikarz muzyczny, telewizyjny, radiowy i prasowy, publicysta, satyryk, felietonista, celebryta, showman i perkusista. Związany z telewizją TVN i tygodnikiem „Polityka”. Swoje pierwsze kroki w telewizji stawiał w TVP, gdzie prowadził liczne programy w latach 90. Następnie związał się ze stacją Polsat, gdzie był jednym z jurorów legendarnego programu „Idol”. To również tam powstał program Kuby o nazwie „Kuba Wojewódzki show”. Talk show w 2006 roku wraz z Kubą przeniosło się do TVN, gdzie do dziś odbywa się jego emisja.

Tagi: Kuba Wojewódzki, Jamajka, Instagram

POLECAMY:

Lech Wałęsa zastąpi Andrzeja Dudę? Zaskakująca propozycja
Uwaga! Poważne zmiany w 500+. Odczują je tysiące Polaków
Iran grozi Trumpowi: „Zapamiętaj liczbę 290”
Świat patrzy z przerażeniem. Trzęsienie ziemi nieopodal elektrowni jądrowej w Iranie
Tragedia w Berlinie! Podpalili Polaka. Walczy o życie

/Jamajka

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →