Świat patrzy z przerażeniem. Trzęsienie ziemi nieopodal elektrowni jądrowej w Iranie

Iran: Trzęsienie ziemi nieopodal miejsca gdzie postawiona jest elektrownia jądrowa. Czy doszło do jakiegoś zagrożenia? Kolejne informacje napływają do nas z Bliskiego Wschodu.

Tym razem w Iranie odnotowano bardzo rzadko spotykane trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,5 w pobliżu elektrowni jądrowej w Buszehrze nad Zatoką Perską – poinformowały amerykańskie służby geologiczne USGS. Według wstępnych ustaleń – nikt nie ucierpiał w wyniku zaistniałej sytuacji.

Iran: Trzęsienie ziemi w tym rejonie jest rzadkością

Iran: Trzęsienie ziemi nieopodal miejsca gdzie postawiona jest elektrownia jądrowa. Czy doszło do jakiegoś zagrożenia? W tym rejonie to rzadkie zjawisko
Iran: Trzęsienie ziemi nieopodal miejsca gdzie postawiona jest elektrownia jądrowa. Czy doszło do jakiegoś zagrożenia? W tym rejonie to rzadkie zjawisko

Według informacji amerykanów ziemia w Iranie zatrzęsła się na głębokości 10 km, około 17 km na południowy wschód od miasta Borazdżan o godz. 6.49 czasu lokalnego (godz. 4.19 w Polsce).  Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie został ranny.

Wstrząsy były odczuwalne w Buszehrze, gdzie znajduje się irańska elektrownia jądrowa – wynika z kolei z informacji podanych przez agencję IRNA.

Źródło: Interia

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Gwiazda serialu „Przyjaciółki” w szpitalu! Znamy stan jej zdrowia
Justyna Żyła poprawiła twarz! Zdecydowała się na zabieg…

Doda ciężko chora! Czy to koniec jej kariery?!

IMGW ostrzega! Drastyczna zmiana pogody
Iran zaatakował USA! Trump się zemści?
Benedykt XVI przerwał milczenie! Jego słowa poruszyły cały świat

Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →