Co on włożył sobie do buzi? Wojewódzki szokuje na Insta

Kuba Wojewódzki (Król TVN) wywołał skandal na portalu Instagram, „co on sobie włożył do buzi” – pytają internauci. Nie od dziś wiadomo, że Kuba Wojewódzki to jedna z najdroższych marek na polskim rynku show biznesu. Jeszcze rok temu po sieci krążyła informacja, że celebryta za pojedynczą reklamę w swoich mediach społecznościowych życzy sobie nawet dwa miliony złotych. To bez wątpienia kwota, która może robić wrażenie i nie każdy jest ją w stanie zebrać mimo wielu lat uporczywej pracy.

Kuba niedawno reklamował przede wszystkim jedną z największych stacji paliw w Polsce. Jednak wielu jego fanów do tego typu formy zarobku podchodziło bardzo sceptycznie. Warto również wspomnieć, że dziennikarza do dziś możemy jeszcze oglądać jako promotora produktów firmy „Helena”. Mimo wszystko najnowsza marka, której promocji podjął się Kuba wzbudza wśród internautów największe kontrowersje. O co tym razem chodzi?

Kuba Wojewódzki: fani uważają, że ta reklama to skandal, „co on sobie włożył do buzi?!”

Kuba Wojewódzki jest odpowiedzialny za promocję wielu czołowych marek w Polsce. Wśród nich możemy wymienić wcześniej wspomniane „Circle K”, produkty marki „Helena” oraz od niedawna również urządzenia produkowane przez firmę “Smile Secret”. Firmę mogą przede wszystkim kojarzyć osoby obserwujące profile modelek oraz celebrytek. Zazwyczaj właśnie to grono osób promuje produkty firmy „Smile Secret”, które służą do wybielania zębów. Dziś do tego grona dołączył również Król TVN.

Wszyscy obserwujący dziennikarza mogą poddać się phonebleachingowi z rabatem 35%. Wystarczy, że podczas zakupu urządzenia wpiszą kod rabatowy “KUBA”. Bez wątpienia nowa dodatkowa praca Króla TVN może dziwić jego największych fanów. Niedawno Kuba sam przyznał w jednym z wywiadów, że zarobił wystarczająco, że już nie musi pracować. Dziennikarz ma bardzo dobrze radzić sobie finansowo.

Kuba Wojewódzki (Król TVN) wywołał skandal na portalu Instagram,  "co on sobie włożył do buzi" - pytają internauci? Dziennikarz ponownie szokuje
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Szok! Ujawniono kulisy skandalu. Stankiewicz się należało?

Świat był w błędzie! Szokujące odkrycie dot. koronawirusa

PILNE! Rząd podjął drastyczną decyzję w związku z koronawirusem

To może Cię również zainteresować:

Lemieszewski z Big Brother nabija się z Polaków- nie do wiary co powiedział o koronawirusie

Wiceminister zdrowia zarażona koronawirusem

Koronawirus w Polsce: Najnowsze informacje. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

loading...

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →