Szok! Ujawniono kulisy skandalu. Stankiewicz się należało?

Udostępnij:

Kolejny odcinek tanecznego programu „Dance, Dance, Dance” w TVP i znowu skandal, Kasia Stankiewicz i Anna Mucha starły się kolejny raz. Obie panie użyły ostrych słów, widać, że za sobą nie przepadają. Teraz, gdy piosenkarka odpadła z programy ujawniamy kulisy tego konfliktu.

To już drugi sezon tanecznego programu TVP pod tytułem „Dance, Dance, Dance”, pierwszy sezon okazał się tak dużym sukcesem, że nie dziwi fakt, że zdecydowano się na kontynuację. Tym razem również postarano się o gwiazdorską obsadę, zarówno wśród uczestników jak i jurorów. Ewę Chodakowską zastąpiła w jury aktorka znana między innymi z „M jak miłość” Anna Mucha.

Skandal w „Dance, Dance, Dance”, Anna Mucha starła się kolejny raz z Kasią Stankiewicz

Jedną z gwiazd uczestniczących w programie była także Kasia Stankiewicz. Już po pierwszym odcinku było wiadomo, że obie Panie nie przypadły sobie do gustu. Głównie za sprawą Anny Muchy, aktorka bardzo ostro skrytykowała występ Stankiewicz, co spotkało się z olbrzymim niezadowoleniem z jej strony.

Drugi odcinek przyniósł ciąg dalszy konfliktu między gwiazdami. Po kolejnym występie Kasi Stankiewicz, Mucha ie miała dla niej litości. Porównała jej poruszanie się po parkiecie, ze swoimi umiejętnościami wokalnym, czym niemal doprowadziła piosenkarkę do płaczu.

Czytaj też: Lemieszewski z Big Brother nabija się z Polaków- nie do wiary co powiedział o koronawirusie

Po tym odcinku Kasia Stankiewicz, a także jej siostra pożegnały się z programem. Gwiazda wydawała się zadowolona z takiego obrotu sprawy, co również nie spodobało się jurorce. Anna Mucha stwierdziła tylko, że jest bardzo rozczarowana jej postawą.

Jak podaje osoba związana z programem, nikogo nie zdziwił fakt, że to Stankiewicz odpadła z programu.

„Nie dziwią się jej, bo wiedzą, co się dzieje za kulisami programu. Widzieli więcej niż telewidzowie przed ekranami. Mucha pytała Stankiewicz wprost: „Po co tu przyszłaś?”. Uczestnicy też zadawali sobie to pytanie, bo Kasia, mimo że miła, wyraźnie dystansowała się od całej ekipy i samego programu już od początku”

Skandal w "Dance, Dance, Dance" w TVP, Kasia Stankiewicz i Anna Mucha starły się kolejny raz. Obie panie użyły ostrych słów.
Skandal w „Dance, Dance, Dance” w TVP, Kasia Stankiewicz i Anna Mucha starły się kolejny raz. Obie panie użyły ostrych słów. Screen/ YouTube

źródło: Pudelek

Polecamy także:

PILNE! Rząd podjął drastyczną decyzję w związku z koronawirusem

Wiceminister zdrowia zarażona koronawirusem

Koronawirus w Polsce: Najnowsze informacje. Kolejny pacjent w stanie ciężkim

To może Cię również zainteresować:

Pilne orędzie Andrzeja Dudy: „Sytuacja jest poważna”

Stockinger został odizolowany! Niepokojące doniesienia

Tak naprawdę zaczęła się jej kariera. Roxie szczera jak nigdy

loading...

, , , ,