Czy Kurdej-Szatan jest uzależniona od alkoholu? Już wszystko jasne

Fani zaczęli się martwić o Kurdej-Szatan i pytają czy jest uzależniona od alkoholu, wszystko przez zdjęcie jakie dodała na Instagram, czy to już problem?

Czytaj też: Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

Barbara Kurdej-Szatan ma problem alkoholowy? Gwiazda serialu M jak Miłość opublikowała na Instagram zdjęcie wraz z mężem. Fanów aktorki najbardziej zmartwił opis zdjęcia, który wskazywał na ewentualne problemy Basi. Jaka jest prawda w tym temacie?

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z największych gwiazd w Polsce. Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje zdjęcia i nagrania stricte związane z jej pracą.

Zobacz również: Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Tak było i tym razem. Aktorka wstawiła zdjęcie, na którym jest wraz z mężem po jego występie. Basia postanowiła publicznie pogratulować swojemu ukochanemu, lecz całość opisu zmartwiła poważnie fanów gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan jest uzależniona od alkoholu? Musiała odpowiedzieć

pod postem nie brakowało również pytań o ewentualne problemy gwiazdy TVP z alkoholem. Do tych sugestii postanowiła się odnieść w zdecydowany sposób sama zainteresowana.

„Kochanie byłeś za****sty !!!!!! No to teraz „idziemy się nawalić”, zasłużyłeś  przybywajcie na musical „Rock of Ages” w Teatrze Syrena w Warszawie !!! Dają CZADUUU”

– brzmi opis pod zdjęciem

Fanów przede wszystkim w szczególny sposób zastanowił ponowny fakt nawiązania do alkoholu. Przypomnijmy, że aktorka niejednokrotnie była na językach mediów z powodów swoich imprezowych ekscesów.

Jedna z internautek wprost zadała pytanie zaadresowane do Barbary Kurdej-Szatan:

„Czemu tyle pani pije? A dzieci?”

-pytała jedna z internautek.

„To cytat ze spektaklu. Jest w cudzysłowie przecież …..”

-stwierdziła Kurdej Szatan.

Fani zaczeli się martwić o Kurdej-Szatan i pytają czy jest uzależniona od alkoholu, wszystko przez zdjęcie jakie dodała na Instagram, czy to już problem?
Fani zaczęli się martwić o Kurdej-Szatan i pytają czy jest uzależniona od alkoholu, wszystko przez zdjęcie jakie dodała na Instagram, czy to już problem?

źródło: Instagram

Polecamy także:

Od jutra nowe zasady! Kierowcy mogą dostać ogromne kary. Wystarczy że zapomną o jednej rzeczy

Kolejny skandal w Biedronce! Klienci zostali oszukani

Ferency ostro krytykuje rząd! Ostre słowa pod adresem PiS

Minister Wójcik zmiażdżył Olejnik w jej własnym programie! To poszło na żywo

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →