Kurdej-Szatan zapytana wprost o alkohol. Odpowiedź zwala z nóg

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan nie kryje się z tym, że lubi alkohol. Kurdej-Szatan, gwiazda serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca korzysta z życia i sporo imprezuje. W sieci znalazło się już kilka filmów jej autorstwa, na których aktorka jest pod wyraźnym wpływem napojów wyskokowych. Kurdej-Szatan podzieliła się swoim sposobem na to, jak postępować, aby po dobrze zakrapianej imprezie nie męczył kac. Aktorka ma swoje sposoby, którymi postanowiła się podzielić.

Barbara Kurdej-Szatan to gwiazda serialu M jak Miłość i W Rytmie Serca, która sporo imprezuje. Dowodem na to są częste zdjęcia oraz filmy dodawane bezpośrednio w mediach społecznościowych przez samą zainteresowaną. Niedawno aktorka została zapytana wprost o swój sposób na kaca. Recepta aktorki na tego typu dolegliwości to– Hamburger, kebab i dużo witaminy C. Bez wątpienia jest to dosyć mocny zestaw, który zawiera sporą dawkę tłuszczy jak i również węglowodanów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej-Szatan nie kryje się z tym, że lubi alkohol

W tej sprawie o opinię lekarza sięgnęła Gazeta.pl. W roli eksperta wystąpił Prof. dr. hab. Jan Krzysztof Ludwicki z warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Toksykologicznego. Lekarz zdecydowanie nie potwierdził skuteczności metody opisanej przez znaną aktorkę.

Przede wszystkim, jeśli już spożywa się alkohol, należy pić dużo wody, rzecz jasna, niekoniecznie popijając każdy kieliszek. (…) Alkohol ulega rozcieńczeniu, krew staje się rzadsza, co ułatwia krążenie. Stężenie alkoholu we krwi jest mniejsze, a więc jego działanie na ośrodkowy układ nerwowy się osłabia. Inaczej mówiąc, trudniej się upić. Dzięki piciu wody rozcieńczają się też inne trucizny towarzyszące alkoholowi etylowemu w napitku (sam alkohol etylowy też jest trucizną). Wtedy skutki picia są słabsze 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– zdradza profesor.

Tłuste śniadanie nic nie zmieni. Jeśli mamy silnego kaca, może doprowadzić tylko do nawrotu sensacji żołądkowych. Jest to natomiast duża dawka energii dla osłabionego piciem organizmu. Jeśli ktoś po imprezie nie czuje nudności, nie zaszkodzi, jeśli sobie wypije dużą szklankę rosołu. Dopóki jednak alkohol nie zostanie zmetabolizowany, kac będzie się utrzymywał

– przyznaje dalej akademik.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Manowska ogłasza sukces. Dostanie kolejne show w TVP

Lekarz zgodził się, tylko odnośnie zażycia witaminy C w przypadku uprzedniej nadmiernej konsumpcji wyrobów alkoholowych.

Barbara Kurdej-Szatan spożywa alkohol w zbyt dużych ilościach, a na nazajutrz męczy ją kac? . Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda serialu M jak Miłość imprezuje?
Barbara Kurdej-Szatan, gwiazda M jak Miłość sporo imprezuje i nie kryje się z tym, że lubi alkohol, ujawniła co zrobić aby nazajutrz nie męczył kac

Źródło: Gazeta.pl

Polecamy także:

Nie żyje prowadzący znanego talk-show. Fani pogrążeni w żałobie

Zdjęcia zwłok Bryanta wyciekły do sieci! Wdowa wstrząśnięta

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Polecamy również:

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →