Kurdej Szatan zniszczona w sieci! Ludzie zrównali ją z ziemią!

Barbara Kurdej Szatan to jedna z najpopularniejszych gwiazd w Polsce, o czym świadczy choćby ponad 1,2 mln obserwujących jej profil na Insta. Gwiazda ma za sobą bogaty w wydarzenia rok, bowiem rozstała się ona z TVP2 (gra już tylko w „M jak miłość) i przeszła do stacji Polsat. Tam prawie wygrała konkurs „Taniec z gwiazdami”, którego od początku była faworytką. Zwieńczenie tego roku będzie z przytupem, bo Polsat zaproponował jej prowadzenie sylwestrowego koncertu, który stacja będzie transmitować. Niestety, części fanów decyzja to nie przypadła do gustu, bowiem mają oni najwyraźniej przesyt sympatycznej Basi.

Czytaj też: Wielka wpadka prowadzącej Big Brothera! Zrobiła to na wizji!

Basia wyrasta na jedną z największych gwiazd Polsatu. Wcześniej pełniła taką rolę w TVP, ale rozstała się z publiczną telewizją z hukiem, gdy poparła ruchy LGBT. Aktorka gra jeszcze tylko w serialu TVP2 „M jak miłość”, ale chodzą słuchy, że dni jej postaci są policzone i gwiazda definitywnie zakończy współpracę z Woronicza. Od tej pory Kurdej Szatan będzie obecna tylko na Insta i w Polsacie.

Instagram jest podzielony co do Basi Kurdej Szatan

Polsat poinformował na Insta, że Basia Kurdej Szatan poprowadzi Sylwestra. Gwiazda show "Taniec z gwiazdami" i "M jak miłość" (TVP2) ma jednak przeciwników
fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Aby definitywnie przypieczętować przejście aktorki do siebie, Polsat postanowił uczynić ją prowadzącą imprezę sylwestrową, jaką stacja wyemituje w tym roku. Ten wielki honor i wyróżnienie spotkał się jednak z mieszanymi opiniami fanów, komentujących na portalu Instagram, bo niektórzy uważają, że Kurdej Szatan jest już za dużo w mediach.

Czytaj też: Joanna Krupa w ogniu krytyki! Ludzie mają już tego dość!

Niektórzy zapowiedzieli nawet na Insta, że nie będą oglądali gali sylwestrowej prowadzonej przez Kurdej Szatan, tylko przełączą się na którąś z konkurencyjnych imprez. Jak widać, Basia – choć lubiana – posiada spore grono przeciwników, którzy zwyczajnie jej nie trawią. Widać to było wyraźnie już w przypadku show „Taniec z gwiazdami”. Czyżby to efekt kontrowersji towarzyszących rozstaniu się gwiazdy z TVP?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Tego jeszcze nie widzieliście! Gwiazdy Big Brother i Love Island na gorących zdjęciach!
Bohosiewicz zaatakowana u Wojewódzkiego! To już zdecydowana przesada!
Zdrójkowski wypowiada się na temat rozstania z Gąsiewską!
Wieniawa zaatakowana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Złe wiadomości! Znamy stan zdrowia zdrowia Tomasza Lisa

, , , , ,