Kurdej Szatan o początkach w M jak Miłość. Będziecie w szoku!

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość, której początki są związane z popularnością z powodu występu w jednej z popularnych reklam. Jak dziś aktorka znana przede wszystkim z show „Taniec z Gwiazdami” wspomina swoje początki na planie popularnego serialu? Czy to był właśnie ten moment,  w którym Basia weszła na szeroko pojęte salony z czerwonym dywanem?

Czytaj też: Kolejny skandal w Big Brother! Nawet Karolak zwrócił uwagę Kamilowi

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość. Jak początki na planie serialu wspomina gwuazda Taniec z Gwiazdami.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Serial M jak Miłość powstał na fali olbrzymiej popularności serialu Klanu, którego emisja odbywa się do dziś na antenie TVP1. Oglądalność M jak miłość szybko przewyższyła popularność Klanu, a serial stał się najchętniej oglądanym programem telewizyjnym w Polsce. Według danych firmy AGB Nielsen Media Research w marcu 2005 serial osiągnął rekordową widownię 12,6 mln. Aktualnie produkcja TVP2  jest nadal najpopularniejszym programem telewizyjnym w Polsce. Duża zasługa w tym między innymi obsady, do której należy Barbara Kurdej Szatan. Jak popularna aktorka wspomina swoje początki na planie serialu?

Kurdej Szatan i początki w M jak Miłość

Czytaj też: Publiczność wstrzymała oddech. Uczestnik „Ninja Warrior Polska” trafił do szpitala!

– Nie zdawałam sobie wtedy sprawy ze skali  popularności serialu. Gdy po sukcesie reklamy jednej z telefonii komórkowych mój agent oznajmił mi, że producenci chcą mnie zatrudnić, on był pod wielkim wrażeniem, a ja dopiero zaczęłam wchodzić w świat „M jak miłość”. Serial oglądali moi teściowie, ja już wtedy pracowałam tak dużo, że nie miałam na to czasu. – przyznaje Kurdej Szatan.

Musiałam dotrzeć się z kolegami, którzy pracowali razem już od dawna. Pamiętam, jak makijażystka  Jola powiedziała mi, że za 15 lat będę dalej siedzieć na jej krześle charakteryzatorskim. Zarzekałam się, że nie. A proszę, jestem „Emce” wierna już od pięciu lat. – podkreśliła znana aktorka.

Dziś Basia jest gwiazdą show „Taniec z Gwiazdami”.

POLECAMY TAKŻE:

To co zrobiła Gąsiewska wprawi was w osłupienie. Panowie lepiej usiądźcie!(wideo)
Anna Mucha znowu pokazała za dużo! Serce staje…

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Szczere wyznanie Marleny od Seweryna. Fani zdębieli
Nie uwierzysz co zrobiła Magda Gessler! Tym razem to nic do jedzenia
Kurdej Szatan w 4 odcinku „TzG! Fani mają o czym mówić

, , , ,