Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem

Udostępnij:

Ostatnimi czasy w Polsce rośnie coś w rodzaju kultu LGBT a często numerem jeden jest orientacja seksualna np. celebrytów, teraz do grona osób komentujących zjawisko dołączyła Kurdej Szatan. Wielu artystów jest podejrzewanych o homoseksualizm, ale się do tego nie przyznaje. Aktorka występująca w serialu TVP „M jak Miłość” na portalu Instagram kolejny raz poparła takie osoby.

Ostatnio głośno było o zwolnieniu Barbary Kurdej Szatan z prowadzenia wszystkich programów na antenach stacji TVP, mowa tu o „The Voice of Poland”, The Voice Kids” oraz „Dance, Dance, Dance”. Bezpieczna została tylko jej rola w serialu „M jak Miłość”.

CZYTAJ TEŻ: Słowa Dody o Powstańcach poruszyły Polakami. Podaj dalej

Chociaż władze Telewizji Polskiej temu zaprzeczają, nieoficjalnie mówi się, że powodem zwolnienia było popieranie przez Barbarę Kurdej Szatan grup, które cechuje odmienna orientacja seksualna. Wyrażała poparcie między innymi dla parady równości, która odbywała się w Warszawie.

Oficjalne oświadczenie TVP wskazuje, że powodem zwolnienia aktorki była chęć wprowadzenia zmian w programach i napływu świeżej krwi, co spowoduje zachęcenie nowych widzów do ich oglądania. Jednak najprawdopodobniej przedstawicielom telewizji było nie po drodze z przekonaniami aktorki.

Kurdej Szatan kolejny raz wspiera grupy LGBT!

Kurdej Szatan (M jak Miłość, TVP) kolejny raz wsparła homoseksualizm i grupy LGBT. Jej zdjęcie na portalu Instagram spotkało się z potępieniem.
Fot.: Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Jak widać po jej aktywności w mediach społecznościowych, głównie na portalu Instagram. Coś mogło być na rzeczy, bo Kurdej Szatan kolejny raz wsparła grupy LGBT. W jej zdaniem żartobliwym tonie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski i Tajner znowu razem? Fani w szoku

Kurdej Szatan wspiera homoseksualizm

Spotkało się to niezadowoleniem części jej fanów, którzy dali jasno do zrozumienia, że nie podoba im się zachowanie aktorki. Czy naprawdę potrzeba jest do publicznego epatowania swoimi przekonaniami? Każdy powinien zachować je raczej dla siebie.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Doda powiedziała co sądzi o LGBT. Padły bardzo mocne słowa
Nowy seria zszokował Polaków! Wieniawa obok Rosati?
Coś złego dzieje się z Gessler. Po ty zdjęciu nie ma wątpliwości
Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki

, , , , ,