Szokująca decyzja TVP. Wiemy kto zastąpi Kurdej Szatan!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan to była prowadząca The Voice of Poland w TVP 2, której odejście wzbudziło falę kontrowersji w mediach. Dziś znana aktorka jest przede wszystkim gwiazdą tanecznego show Taniec z Gwiazdami oraz seriali M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Przez długi okres czasu nie było wiadome, kto zastąpi popularną i lubianą aktorke w roli prowadzącej. Po stosunkowo wielu tygodniach władzę telewizji publicznej postanowiły ogłosić nazwisko prezenterki, która zastąpi zwolnioną Kurdej Szatan. Jest to bardzo dobrze znana widzom TVP prezenterka!

Kto zastąpi Kurdej Szatan w The Voice of Poland?

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan pożegnała się z programem The Voice of Poland na samym początku poprzednich wakacji. Oficjalnym powodem całej sytuacji miały być bardzo bezpośrednie deklarację ideologiczne aktorki, która wprost postanowiła wspierać środowiska LGBT, co nie spotkało się z aprobatą ze strony władz państwowej stacji. W wyniku konfliktu aktorka utraciła również pracę w roli prowadzącej w programie „Kocham Cię Polsko”. Do końca również nie było wiadome, czy aktorka pozostanie na planie serialu M jak Miłość. Dziś aktorka stara się skupić na nowych wyzwaniach. Wydaję się, że aktorka bardzo szybko wyszła na prostą.

Barbara Kurdej Szatan to była prowadząca The Voice of Poland w TVP 2. Dziś aktorka jest gwiazdą show Taniec z Gwiazdami oraz serialu M jak Miłość.
Kurdej Szatan/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Barbara Kurdej Szatan pracowała w The Voice of Poland w TVP 2, dobrych kilka edycji. Dziś aktorka jest przede wszystkim gwiazdą tanecznego show Taniec z Gwiazdami oraz seriali M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Wielu fanów muzycznego programu telewizji publicznej od dłuższego czasu zastanawiało się, kto może zastąpić Kurdej Szatan na stanowisku prowadzącej show. Dziś już wiemy, że będzie to wieloletnia prezenterka TVP – Marcelina Zawadzka. Była modelka, a aktualnie prowadząca Pytania na Śniadanie nie kryła radości z możliwości poprowadzenia odcinków na żywo oraz przyszłego finału programu.

„Wracam do 'The Voice of Poland’ z nieskrywaną radością i wielkimi emocjami. Do programu mam wielki sentyment a wszystkim uczestnikom kibicuję od kilku tygodni. Dostali szansę wypłynięcia na szerokie wody i życzę, żeby jak najwięcej osób dostrzegło ich muzyczny talent. Będzie miał szansę się rozwinąć. Pierwszy odcinek na żywo to zawsze wielkie emocje, które udzielają się nie tylko uczestnikom, ale też każdemu, kto tworzy ten show. Trzymajcie kciuki za naszych zdolnych wokalistów i bądźcie z nami w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2” – mówi Marcelina Zawadzka.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!
Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →