Gessler zaniemówiła ze szczęścia! Nie uwierzycie

Lara Gessler na portalu Instagram oświadczyła, że jest w ciąży. Wygląda na to, że Magda Gessler będzie babcią, a należy pamiętać, że było to jedno z największych marzeń gwiazdy TVN.

Czytaj też: Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Lara Gessler w ostatnim czasie pojawiała się bardzo rzadko w miejscach publicznych. Powodem tej sytuacji jest przede wszystkim koronawirus panujący w Polsce i na całym świecie.

Mimo wszystko ta sytuacja pomogła Larze zatrzymać dla siebie wiadomość o swoim stanie błogosławionym. Teraz jednak wszystko jest już jasne. Szczęśliwa nowina obiegła cały kraj.

Lara Gessler jest w ciąży

Lara Gessler jest w ciąży. Ta wiadomość jest z pewnością miłym zaskoczeniem dla fanów córki Magdy Gessler. Na dodatek z pewnością w przysłowiowych skowronkach jest teraz mama Lary. Warto bowiem przypomnieć, że jeszcze rok temu Magda Gessler wyznała, że bardzo chciałaby zostać babcią.

„Chciałabym mieć wnuki na pewno. Jednak wnuki i babcia dla mnie to nie jest to samo. Ja będę mamą z wnukami”.

– mówiła rok temu Magda Gessler podczas jednego z wywiadów.

Teraz jej marzenie się spełnia. Lara o całej sytuacji postanowiła poinformować na portalu Instagram. Najpierw celebrytka wstawiła zdjęcie, gdzie w bardzo wymowny sposób trzyma ręce na swoim brzuchu. Teraz za pośrednictwem InstaStory postanowiła podziękować wszystkim za gratulacje z tego powodu.

Dziś już nikt nie krył radości z powodu szczęśliwej nowiny ogłoszonej przez Lare.

Zobacz również: Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

Chcieliśmy bardzo mocno podziękować za wszystkie gratulacje i przemiłe słowa od Was. I super miłe jest już podzielić się z Wami czymś, czym się żyje tak długo

– mówi podekscytowana przyszła mama.

Lara Gessler na portalu Instagram oświadczyła, że jest w ciąży. Wygląda na to, że Magda Gessler będzie babcią, gwiazda TVN  jest szczęśliwa.
Lara Gessler na portalu Instagram oświadczyła, że jest w ciąży. Wygląda na to, że Magda Gessler będzie babcią, gwiazda TVN jest szczęśliwa./ screen YouTube

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Zgony i zachorowania w Polsce. Dawno nie było takiej doby

Ujawniono tajemnicę serialu „Świat według Kiepskich”

Tym zdjęciem Michał Szpak zszokował wszystkich. Pokazał stanowczo za dużo

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →