Paweł Królikowski zrobił to przed śmiercią! Nagranie wyszło na jaw

Paweł Królikowski, aktor, którego Polacy pokochali między innymi za rolę w serialu „Ranczo” trafił jakiś czas temu do szpitala i od tego czasu stan jego zdrowia był bardzo popularnym tematem, bowiem wszyscy chcieli wiedzieć, czy choroba neurologiczna, na którą cierpiał ustąpi. Niestety choroba wygrała i 27 lutego aktor zmarł. Tymczasem światło dzienne ujrzało nagranie teledysku „Jest taki dom”, który jest ostatnim projektem, w jakim wziął udział Paweł Królikowski.

Zobacz również: Szydło pogrążyła Kosiniaka-Kamysza! Przypomniano mu bardzo niewygodny fakt z czasów PO

Zanim choroba sprawiła, że Paweł Królikowski trafił ponownie do szpitala, angażował się on mocno w działalność Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, bo na sercu leżał mu los starych, samotnych ludzi, którzy kiedyś bawili pokolenia Polaków.

Zanim stan jego zdrowia pogorszył się, Paweł Królikowski był tytanem pracy

Krótko przed tym, zanim jego stan zdrowia ponownie się pogorszył, Paweł Królikowski wziął udział w projekcie, którym było nagranie teledysku do piosenki „Jest taki dom”, w którym obok niego wziął udział, między innymi, Daniel Olbrychski i Małgorzata Kożuchowska.

Nagranie trafiło do sieci i widać na nim, jak Paweł Królikowski, w towarzystwie innych sław polskiej sceny i estrady, śpiewa piosenkę „Jest taki dom”, która powstała w ramach akcji „Artyści dla Skolimowa”.

Nagranie teledysku do piosenki „Jest taki dom” to ostatni projekt, w jakim wziął udział Królikowski

Jest to ostatnie nagranie, na którym widać, jak Paweł Królikowski w miarę normalnie funkcjonuje. Niedługo potem, komplikacje po operacji usunięcia guza mózgu zmusiły go do odwiedzenia szpitala. Niestety już go nie opuścił.

Aktor serialu „Ranczo” Paweł Królikowski zmarł z samego rana 27 lutego. Z powodu powikłań neurologicznych po operacji usunięcia guza mózgu. Niestety stan zdrowia Królikowskiego tylko się pogarszał, aż doprowadziło to zgonu, ta śmierć będzie nas smucić jeszcze przez długi czas.

Ostatni projekt, w którym wziął udział Paweł Królikowski ("Ranczo") zanim choroba pogorszyła jego stan zdrowia, to nagranie teledysku "Jest taki dom",
Ostatni projekt, w którym wziął udział Paweł Królikowski („Ranczo”) zanim choroba pogorszyła jego stan zdrowia, to nagranie teledysku „Jest taki dom”

źródło: pikio

Zobacz także:

PILNE: Wyciekły karty do głosowania! Kandydat ujawnił skandal

Bunt! Wypowiedzą posłuszeństwo? Rośnie liczba zwolenników

„Królowa Elżbieta umiera”. Szokujące doniesienia tabloidu

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →