Lipowska zostanie wyrzucona z M jak Miłość? Podpadła tym zdaniem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teresa Lipowska odchodzi z serialu produkcji TVP „M jak Miłość„? Takie plotki pojawiły się na temat aktorki, która na planie serialu występuje już od 20 lat. Jest to jedna z ostatnich aktorek, która pamięta jeszcze czasy pierwszego odcinka popularnej telenoweli. Niestety w ostatnich latach z obsady produkcji odeszło wielu aktorów, którzy pracowali na jego planie w trakcie tworzenia pierwszych odcinków. Są nimi między innymi Kacper Kuszewski, a także Joanna Koroniewska, czy zmarły trzy lata temu Witold Pyrkosz. Czy teraz przyszedł czas na zakończenie współpracy z Teresą Lipowską?

Teresa Lipowska to jedna z ikon serialu „M jak Miłość”. Artystka na planie jest od samego początku, a więc od roku 2000. Odgrywana przez nią postać to Barbara Mostowiak – seniorka rodu Mostowiaków. U jej boku przez wiele lat grał Witold Pyrkosz. Niestety aktor zmarł niecałe trzy lata temu pozostawiając po sobie olbrzymią pustkę w sercach widzów i członków obsady. To jednak nie jedyna strata odnotowana w składzie aktorów „M jak Miłość”. Prawie dekadę temu z „eMki” odeszła Joanna Koroniewska. Jej miejsce miała zająć Barbara Kurdej-Szatan, lecz aktorka ostatecznie otrzymała zupełnie nową rolę do odegrania w serialu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czy Teresa Lipowska odchodzi z serialu „M jak Miłość” ?

Dziś w mediach pojawiły się plotki, że już niedługo z serialem może się pożegnać również Barbara Lipowska. Powodem miała być wypowiedź 82-letniej aktorki, która skrytykowała działania rządu w sprawie pomocy dla emerytów.

Mieliśmy jako seniorzy mieć leki darmowe, a ja byłam ostatnio w aptece i na dziewięć leków żadnego nie miałam za darmo. Także dziękuję za opiekę

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– powiedziała doświadczona aktorka.

Lipowska straci pracę w TVP?

Teraz Pani Teresa została zapytana o to, czy ma zamiar odejść z serialu. Na to pytanie odpowiedziała stanowczo, że:

Ale skąd? Póki tylko będę mogła tam być… zresztą „M jak miłość” bez Grabiny nie może żyć. Wszyscy mówią, że bez Barbary i jej rodziny nie ma „M jak miłość”, więc muszę być do końca.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Kurdej-Szatan wybuchła płaczem. Poszło o Królikowskiego

Wyznała również:

Chciałabym, żeby kiedyś cała nasza rodzinka wróciła. […]Ta Grabina jest dla mnie zawsze bardzo bliską metą, takim drugim domem

– przyznała Teresa Lipowska w rozmowie z Wideoportalem.

Teresa Lipowska odchodzi z serialu "M jak Miłość (TVP)? Aktorka  w najnowszym wywiadzie odniosła się do tych plotek. Jaka jest prawda?
Teresa Lipowska odchodzi z serialu „M jak Miłość (TVP)? Aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do tych plotek. Jaka jest prawda?

Źródło: Wideo Portal

Polecamy także:

Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Pilne: Kwarantanna w Zachodniopomorskim. Ludzie przerażeni

Maja Kapłon z „The Voice” już po operacji. Znamy jej stan zdrowia

Przeczytaj również:

Papież chory na koronawirusa? Watykan zataił informacje

Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Na czym wzbogacił się Wiśniewski? To nie muzyka

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →