Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Epidemia Koronawirusa w Polsce? Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz wypowiedział się na temat możliwości wybuchu epidemii w Polsce, czy koronawirus nam zagraża? Bez wątpienia sytuacja jest bardzo poważnie napięta.

Czytaj też: Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Polska jak na ten moment jest jednym z siedmiu krajów, w których nie odnotowano zachorowań. Mimo wszystko władzę podkreślają, że prędzej, czy później wirus się pojawi. Czy Polska ma się czego obawiać?

Zobacz też: Wstrząsający film: Policja użyła siły wobec kobiety na kwarantannie

Epidemia Koronawirusa w Polsce? Bez wątpienia jest to aktualnie temat numer jeden poruszany przez Polaków oraz media. Oficjalnie epidemia rozpoczęła się w grudniu 2019 roku.

Zobacz również: Tomasz Lis znowu trafił do szpitala. Przerwał milczenie

Ogniskiem rozwoju wirusa było chińskie miasto Wuham. Na ten moment wirus został odnotowany na wszystkich kontynentach. Czy w najbliższym czasie czeka nas podobna sytuacja jak we Włoszech? Do tej kwestii odniósł się popularny jasnowidz – Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski i koronawirus: Co przepowiedział?

Problem jest nadęty, głośny, ale tak naprawdę jest i go nie ma, koronawirus w Europie i Polsce to brzmi groteskowo. W moim odczuciu ten wirus zaczyna się kończyć. Będzie to miało związek z aurą. Zimowa jesień ustępuje wiośnie. To się kończy (koronawirus przyp. red.) Jest to nieświeży powiew sensacji. Nic z tego koronawirusa nie powstanie. I obym się nie mylił.

– mówił Jackowski.

Czytaj także: Rekordowy wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce

On nam nie zagrozi. Więcej, uważam, że nie będzie miał wpływu na Polskę i na Europę. Mam nadzieję, że się nie mylę, że to są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli będzie po wszystkim 

– dodał Jasnowidz.

Czytaj też: Mężczyzna zmarł podczas wywiadu na żywo. Nie uwierzysz o czym mówił

Aktualnie Polska jest jednym z 7 państw w Europie, w którym zachorowania nie postępują tak szybko. Jednakże to się może wkrótce zmienić co potwierdza również minister zdrowia, Szumowski.

Epidemia Koronawirusa w Polsce? Krzysztof Jackowski, jasnowidz wypowiedział się na temat możliwości wybuchu epidemii w Polsce,  czy koronawirus nam zagraża?
Epidemia Koronawirusa w Polsce? Krzysztof Jackowski, jasnowidz wypowiedział się na temat możliwości wybuchu epidemii w Polsce, czy koronawirus nam zagraża?

Polecamy także:

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

W tym kraju wprowadzono stan wyjątkowy. Walka z koronawirusem trwa

To może Cię również zainteresować:

TVN zmuszony również podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

Nowoczesny Rosyjski radar. W jego zasięgu znajdzie się cała Europa

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →