Jackowski o epidemii koronawirusa w Polsce. Co przewidział?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epidemia Koronawirusa w Polsce? Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz wypowiedział się na temat możliwości wybuchu epidemii w Polsce, czy koronawirus nam zagraża? Bez wątpienia sytuacja jest bardzo poważnie napięta.

Czytaj też: Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Polska jak na ten moment jest jednym z siedmiu krajów, w których nie odnotowano zachorowań. Mimo wszystko władzę podkreślają, że prędzej, czy później wirus się pojawi. Czy Polska ma się czego obawiać?

Zobacz też: Wstrząsający film: Policja użyła siły wobec kobiety na kwarantannie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Epidemia Koronawirusa w Polsce? Bez wątpienia jest to aktualnie temat numer jeden poruszany przez Polaków oraz media. Oficjalnie epidemia rozpoczęła się w grudniu 2019 roku.

Zobacz również: Tomasz Lis znowu trafił do szpitala. Przerwał milczenie

Ogniskiem rozwoju wirusa było chińskie miasto Wuham. Na ten moment wirus został odnotowany na wszystkich kontynentach. Czy w najbliższym czasie czeka nas podobna sytuacja jak we Włoszech? Do tej kwestii odniósł się popularny jasnowidz – Krzysztof Jackowski.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Krzysztof Jackowski i koronawirus: Co przepowiedział?

Problem jest nadęty, głośny, ale tak naprawdę jest i go nie ma, koronawirus w Europie i Polsce to brzmi groteskowo. W moim odczuciu ten wirus zaczyna się kończyć. Będzie to miało związek z aurą. Zimowa jesień ustępuje wiośnie. To się kończy (koronawirus przyp. red.) Jest to nieświeży powiew sensacji. Nic z tego koronawirusa nie powstanie. I obym się nie mylił.

– mówił Jackowski.

Czytaj także: Rekordowy wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce

On nam nie zagrozi. Więcej, uważam, że nie będzie miał wpływu na Polskę i na Europę. Mam nadzieję, że się nie mylę, że to są ostatnie podrygi tego koronawirusa. Zniknie wraz pierwszymi promieniami wiosennego słońca, a kiedy już naprawdę się ociepli będzie po wszystkim 

– dodał Jasnowidz.

Czytaj też: Mężczyzna zmarł podczas wywiadu na żywo. Nie uwierzysz o czym mówił

Aktualnie Polska jest jednym z 7 państw w Europie, w którym zachorowania nie postępują tak szybko. Jednakże to się może wkrótce zmienić co potwierdza również minister zdrowia, Szumowski.

Epidemia Koronawirusa w Polsce? Krzysztof Jackowski, jasnowidz wypowiedział się na temat możliwości wybuchu epidemii w Polsce,  czy koronawirus nam zagraża?
Epidemia Koronawirusa w Polsce? Krzysztof Jackowski, jasnowidz wypowiedział się na temat możliwości wybuchu epidemii w Polsce, czy koronawirus nam zagraża?

Polecamy także:

Dantejskie sceny w sklepie! Walka o papier toaletowy

Popularny lek przeciwbólowy pogarsza stan chorych na COVID-19. Nie bierz go

W tym kraju wprowadzono stan wyjątkowy. Walka z koronawirusem trwa

To może Cię również zainteresować:

TVN zmuszony również podjąć decyzję: zmiany w programach na żywo

Nie żyje 21-letni aktor znanego serialu TVP. Szok dla wszystkich

Nowoczesny Rosyjski radar. W jego zasięgu znajdzie się cała Europa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →