Szok! Magda Gessler tylko udaje!? Fani nie darują jej tego

Magda Gessler i jej fani na portalu Instagram tworzą już tak zwany zakon miłości. Kółko wzajemnej adoracji się powiększa, a słynne besos jest używane coraz częściej. Wielu zarzuca jednak, że prowadząca „Kuchenne Rewolucje” tak naprawdę myśli tylko o sobie.

Znana z wulgarnego języka prowadząca show na TVN pod tytułem „Kuchenne Rewolucje” Magda Gessler postanowiła szerzyć miłość w internecie. Założyła zakon miłości, zwany inaczej zakonem serc i obwołała się jego królową, półtora miliona owieczek podąża za jej naukami.

CZYTAJ TEŻ: Magda Gessler załamana! Choroba ją wyniszcza

Jej Facebook, czy Instagram pękają w szwach od serduszek, tęcz i besos, zastanawiacie się pewnie co to takiego. Besos to po hiszpańsku buziaki i każdy na profilach celebrytki z TVNu przesyła ich tam mnóstwo. Barokowa rewolucja miłości, według Magdy Gessler jest w toku.

Fani twierdzą, że Magda Gessler jest hipokrytką!

Magda Gessler (Kuchenne Rewolucje) i jej fani na Instagram tworzą już tak zwany zakon miłości. A słynne besos usłyszeć można coraz częściej.
Magda Gessler (Kuchenne Rewolucje) i jej fani na Instagram tworzą już tak zwany zakon miłości. A słynne besos usłyszeć można coraz częściej.

Jednak nie wszyscy fani podzielają zdania, które wygłasza Magda Gessler. Wielu zarzuca jej hipokryzję. jedna z użytkowniczek Instagrama twierdzi, że mimo tysięcy serduszek, miłych słów i komplementów ze strony fanów, błagań o sławne besos od Magdy Gessler. Ta nasyca tylko swoje wybujałe ego i ma gdzieś rzesze żołnierzy zakonu miłości, którzy czekają daremnie na najmniejszą odpowiedź od swojej idolki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler naprawdę to opublikowała. Będzie żałować

Oczywiście w obronie swojej bogini stanęły od razu rzesze fanatyków, którzy twierdz, że to zwykła zawiść. O odpowiedź pokusiła się nawet sama zainteresowana prosząc o brak zawiści i poszanowanie innych na jej profilu. Czy faktycznie Magda Gessler powinna więcej poświęcać czasu na odpowiadanie swoim fanom w mediach społecznościowych? ale też trzeba by się zastanowić, gdzie jest granica ludzkich możliwości i percepcji, gdy jedna osoba nie jest w stanie ogarnąć całej armii wiernych fanów.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wojewódzki chciał ośmieszyć Gąsiewska durnym pytaniem. Jej reakcja natychmiastowa!
Koniec sklepów Biedronka Lidl! To ich zniszczy
Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”
Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie
Kuba Wojewódzki przechodzi kryzys! Nie dał rady tego ukryć
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →