Magda Gessler apeluję do Polaków! To ważne przesłanie

Udostępnij:

Magda Gessler i korporacja? Znana gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje postanowiła wypowiedzieć się w mediach na temat pracy w tego typu miejscach. Niestety zdaniem restauratorki jest to bardzo szkodliwe dla indywidualnego rozwoju człowieka. Królowa TVN na całą sytuację ma tylko jedną receptę. Myślicie, że może ona dotyczyć każdego?

Magda Gessler i korporacja – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje komentuję

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka występuje na antenie komercyjnej stacji już od ponad 9 lat. Dziś dzięki sukcesowi medialnemu możemy ją ujrzeć w takich programach telewizyjnych jak choćby wcześniej wspomniane „Kuchenne Rewolucje”, „MasterChef” czy też „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. W parze z popularnością idą również rozwijające się liczne biznesy celebrytki, których jest naprawdę sporo. W jednym z niedawnych wywiadów restauratorka wypowiedziała się na temat pracy w korporacjach. .

CZYTAJ TEŻ: Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?

Magda Gessler i korporacje - gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje wypowiedziała się na temat pracy Polaków w korporacjach. Królowa TVN daje receptę.
Magda Gessler i korporacje – gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje wypowiedziała się na temat pracy Polaków w korporacjach. Królowa TVN daje receptę.

Magda Gessler to bez wątpienia człowiek lokomotywa i typowa bizneswoman. Królowa TVN posiada szereg własnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. W takim układzie z pewnością trzeba podkreślić, iż raczej Pani Magda zwolennikiem pracy na zasadach typowej korporacji nie jest. Dodatkowo podkreśliła to w jednym z najnowszych wywiadów, gdzie stwierdziła wprost, że korporacja szkodzi ludziom. Receptą na to mają być własne prywatne firmy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

„Zaciągnąć kredyt, siedzieć przed komputerem, pracować w korporacji to początek śmierci każdego z nas. Radzę inaczej myśleć, bo jest to pewnego rodzaju uzależnienie. Ma się kredyt, nie można myśleć tego, co się chce, bo jak się to powie, to można stracić pracę. Jak straci się pracę, to jest się nikim” – mówi nam Gessler.

„korporacja zabija kreatywność i rozleniwia”. Jeśli jesteśmy sami sobie szefem, to osiągamy bardzo wysokie wyniki i czerpiemy większą przyjemność z pracy – uważa. 

POLECAMY:

Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią

loading...
, , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →