Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się na portalu Instagram, że to już 730 dni odkąd ona i Adam Zdrójkowski są parą. Gwiazdy serialu emitowanego na antenie stacji TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” poinformowali niedawno, że znaleźli się w obsadach dwóch produkcji filmowych. Gąsiewska zagra w komedii Michała Milowicza pod tytułem „Futro z misia”, a Zdrójkowski w filmie o pseudokibicach „Furioza”.

Adam Zdrójkowski oraz Wiktoria Gąsiewska to jedne z gwiazd polskiego show biznesu, które występują na ekranach naszych telewizorów już od najmłodszych lat. Oboje szerszej publiczności dali się poznać w serialu emitowanym na antenie stacji Polsat pod tytułem „Rodzina zastępcza”. Adam wcielił się tam w rolę Pawełka, a Wiktoria grała Dorotkę, ich przygoda na planie nie trwała długo, ale postacie, które grali zapadły widzom w pamięć.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat

Jednak dopiero role w hitowym serialu TVP pod tytułem „Rodzinka.pl” dały im prawdziwy status gwiazd. Adam Zdrójkowski gra tam średniego syna Boskich Kubę, a Wiktoria Gąsiewska Agatę jego koleżankę, a później dziewczynę.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski obchodzą rocznicę związku

Wiktoria Gąsiewska (Futro z misia) pochwaliła się na Instagram, że ona i Adam Zdrójkowski (Furioza) są parą od 730 dni. Oboje są gwiazdami Rodzinka.pl (TVP)
Fot.: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, screen/ Instagram

Wspólny czas spędzony na planie zaowocował zacieśnieniem znajomości, a w końcu młodzi ludzie zostali parą. Właśnie teraz Wiktoria Gąsiewska postanowiła podzielić się radosną nowina na swoim profilu na Instagramie. Obchodzą z Adamem rocznicę ich związku, to już 730 dni odkąd są oficjalnie razem. Przez ten czas para stała się ulubieńcami fanów i często stara się w mediach społecznościowych o sobie przypomnieć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało

Celebryckie życie to jednak nie wszystko, niedawno oboje ogłosili, że dostali angaż w filmach pełnometrażowych. Wiktoria Gąsiewska ma zagrać w komedii określanej także kontynuacją kultowych „Chłopaki nie płaczą” pod tytułem „Futro z Misia. Reżyseruje Michał Milowicz, a na ekranie pojawią się oprócz wyżej wymienionej Gąsiewskiej m.in. Cezary Pazura, czy Olaf Lubaszenko.

Adam Zdrójkowski dostał za to angaż w filmie ukazującym światek pseudokibiców w Polsce pod tytułem „Furioza”, zagra tam u boku m.in. Mateusza Damięckiego, czy Weroniki Książkiewicz.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wojewódzki zachwycił fanów! Powrót legendy do show
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Gąsiewska ledwo się zasłoniła! Mężczyźni oszaleli
Wiśniewski bierze rozwód. Jego byłe przerwały milczenie

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →