Dawid Woskanian z „Top Model” cierpi na straszną chorobę! To dlatego przeszedł?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dawid Woskanian to nowa gwiazda kolejnej edycji programu „Top Model”, chłopak już został zaproszony do „Dzień Dobry TVN”, tam opowiedział o poważnej chorobie, na którą cierpi, to zespół Tourrete’a. Wielu zarzuca mu, że tylko dzięki temu przeszedł dalej. Zobacz go na jego profilu na portalu Instagram.

To dopiero początek najnowszej edycji programu „Top model”, a już rośnie nam nowa gwiazda, Dawid Woskanian został już nawet zaproszony do „Dzień Dobry TVN”. Zaproszono go, żeby opowiedział o ciężkiej chorobie, z którą boryka się już od dziecka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dawid jest z pewnością jednym z tych uczestników, którzy po emisji pierwszego odcinka zapadli widzom w pamięć najlepiej, jego występ na castingu doprowadził jury di łez. Woskanian cierpi na zespół Tourrete’a. Chorobę zdiagnozowano, gdy miał siedem lat i od tego momentu boryka się z nią nieprzerwanie.

CZYTAJ TEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Członkowie jury chcieli sprawdzić, czy przypadłość Dawida nie wpłynie niekorzystnie na niego podczas sesji zdjęciowych. Wola walki i upór sprawiły, że Dawid Woskanian powstrzymywał ataki na czas robienia fotografii. Zdjęcia wyszły znakomicie, dlatego jury nie miało wątpliwości, że chłopak zasłużył, żeby przejść do następnego etapu.

Dawid Woskanian robi furorę w Top Model, mimo ciężkiej choroby!

Dawid Woskanian to nowa gwiazda programu "Top Model", został zaproszony do "Dzień Dobry TVN", cierpi na zespół Tourrete'a, zobacz jego Instagram.
Fot.: Dawid Woskanian, screen/ Instagram

Teraz Dawid pojawił się w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadał o swoich zmaganiach z chorobą w rozmowie z Kingą Rusin oraz Piotrem Kraśko.

„Nie warto zwracać na to uwagi, tylko uśmiechnąć się i pokazać, że ma się to gdzieś (…) Po emisji odcinka dostałem bardzo dużo pozytywnych komentarzy. Dużo się wydarzyło. Ucieszyłem się, miło się zaskoczyłem. Dało mi to porządnego kopa motywacyjnego. Nie miałem pojęcia, że stanę się takim motywatorem. Obawiałem się opinii, że przeszedłem casting tylko dlatego, że jestem chory”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak widać po reakcji fanów programu „Top Model” na portalu Instagram , Dawid nie musi obawiać się pomówienia o zasłanianie się chorobą, żeby przejść dalej. Widać po prostu po nim, że ma duży talent i predyspozycje do zostania modelem.

„Najlepsze jest to, że to nie jego wina, że jest taki. Najważniejsze, że to akceptuje i ma odwagę pokazać to światu, bo nie każdy miałby taką odwagę! Wielki szacunek dla niego. Mam nadzieję, że zajdzie bardzo daleko. Bardzo mu kibicuję”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok

„Ideał”

„Piękny facet. Będzie miał pewnie lekko trudniej na różnych pokazach mody, gdzie robią praktycznie na okrągło zdjęcia itp. Ale i tak podziwiam, dla mnie już wygrał!”

„Ma wielki potencjał”

źródło: Plotek

POLECAMY:

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski ujawnili jak długo są razem! Będziesz zaskoczony
Gąsiewska nie zwróciła uwagi na biust! Zdjęcie poszło w świat
Polacy w szoku! Ryszard Kotys długo to ukrywał. Teraz wszystko się wydało
Grabowski dodał zdjęcie z planu „Świat według Kiepskich”. Zrównali go z ziemią
Wojewódzki zachwycił fanów! Powrót legendy do show
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →