Gessler powiedziała wprost co sądzi o operacji Sekielskiego. Zdziwieni?

Magda Gessler wspiera znanego dziennikarza, którym jest Tomasz Sekielski. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje odniosła się w ten sposób do decyzji, którą podjął twórca „Tylko nie mów nikomu”. Chodzi dokładnie o operację, której się poddał reporter Onetu. Co takiego powiedziała popularna restauratorka?

Magda Gessler i Tomasz Sekielski – gwiazda komentuję operację dziennikarza

Magda Gessler niedawno chwaliła się fanom metamorfozą, którą przeszła. Według restauratorki z jej wagi spadło aż 10 kilo, co ma być zasługą zastosowanej diety. Pani Magda przeszła na dietę ściśle warzywną autorstwa jej syna Tadeusza, który miał to zrobić w trosce o zdrowie swojej mamy. Efekty dziś widać gołym okiem, lecz nie wszyscy potrafią w pełni oddać się zasadom diety.

CZYTAJ TEŻ: Przerażający dramat aktorów serialu „Świat według Kiepskich”

Wśród nich jest znany dziennikarz Tomasz Sekielski. Twórca filmu „Tylko nie mów nikomu” niedawno przeszedł na dietę, aby zarzucić zbędne kilogramy. Jego waga w pewnych momentach przekraczała krytyczne 180 kilogramów. Była to już skala, która realnie zagrażała życiu reportera. W takiej sytuacji Sekielski podjął decyzję o przejściu operacji zmniejszenia żołądka. Do całej sprawy odniosła się gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje — Magda Gessler, która podeszła do tematu z dużą wyrozumiałością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taniec z Gwiazdami: Treningi przerwane! Kurdej Szatan pod ścianą

– Uważam, że Tomek Sekielski bardzo dobrze zrobił. Ja mu kibicuje, żeby udało mu się schudnąć, żeby był zdrowy i żeby jego wydolność się poprawiła. Do takiej operacji trzeba być gotowym przede wszystkim psychicznie, bo najważniejszą rzeczą jest psychika w takiej sytuacji — powiedział w rozmowie z „Faktem”.

Magda Gessler komentuję operację dziennikarza,  którym jest Tomasz Sekielski. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje wspiera dziennikarza
Magda Gessler komentuję operację dziennikarza, którym jest Tomasz Sekielski. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje wspiera dziennikarza

Sama Magda Gessler niedawno chwaliła się efektami swojej diety. Komentując decyzję dziennikarza podkreśliła, iż sama by się nie zdecydowała na tego typu krok.

Nigdy w życiu nie zmniejszyłabym sobie żołądka, żeby schudnąć! To straszny pomysł. Życie nam daje stwórca, więc jeżeli chcemy być ładni, dbajmy o siebie od środka, dbajmy o naszą energię, o nasz mózg. Dbajmy też o naszą dietę. Poddanie się takiej operacji grozi śmiercią, a tym samym opuszczeniem najbliższych — powiedziała.

POLECAMY:

Gessler nie zawsze tak zarabiała. Oto cała prawda
Oliwia Bieniuk jak Przybylska! Dodała zdjęcia. „Kopia mamy”
Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani
Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację
Nowa zabawka Wiśniewskiego. Kosztowała niebotyczne pieniądze!

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →