Nowa zabawka Wiśniewskiego. Kosztowała niebotyczne pieniądze!

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i jego Bentley zaskoczył fanów na portalu Instagram. Lider Ich Troje pokazał na popularnym portalu społecznościowych swój wóz. Jest nim luksusowy Bentley, którego wartość grubo przewyższa kwotę miliona złotych. Nagranie zdziwiło fanów piosenkarza, o którym było niedawno bardzo głośno w mediach za sprawą problemów finansowych. Czyżby kryzys był już za plecami wokalisty?

Michał Wiśniewski i jego Bentley

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?

Michał Wiśniewski to przede wszystkim gwiazda polskiej muzyki popularnej z początków nowego milenium. Lider Ich Troje ma już z pewnością szczyt swojej popularności za sobą, lecz to nie utrudnia mu w dalszym realizowaniu się w roli piosenkarza. Wiśniewski w ostatnim czasie sporo koncertował, a powodem całej sytuacji były przede wszystkim jego poważne problemy finansowe.

CZYTAJ WIĘCEJ: Przybylska nie została pochowana sama! Nikt o tym nie wiedział

Michał Wiśniewski i jego nowy Bentley robią furorę na portalu instagram. Lider Ich Troje pochwalił się fanom nowym motoryzacyjnym nabytkiem?
Michał Wiśniewski i jego nowy Bentley robią furorę na portalu Instagram. Lider Ich Troje pochwalił się fanom nowym motoryzacyjnym nabytkiem?

Ponad rok temu media obiegła informacja mówiąca, iż Michał Wiśniewski jest bankrutem. Gwiazdor stracił sporą część swojego majątku. Można w tym miejscu wymienić, chociażby egzotyczne posiadłości piosenkarza oraz jego własne internetowe kasyno, z którego przez lata był bardzo dumny. Niestety w pewnym momencie popularność Michała zaczęła drastycznie spadać. Artysta zarabiał coraz mniej aż w pewnym momencie, nie było go stać na utrzymanie licznych części jego majątku.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Pierwsze słowa po śmierci męża

View this post on Instagram

Tak się bawi szlachta ! @rollsroycecars

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Wiśniewski pokazał nowe auto, to Bentley

Aktualnie wydaje się, że Michał Wiśniewski ma już kryzys za sobą. Piosenkarz niedawno na portalu Instagram pochwalił się fanom swoim samochodem. Jest nim Bentley, którego wartość może przekraczać sumę miliona złotych. Czyżby miał być to znak, że czerwonowłosy piosenkarz ma już najgorsze chwilę za sobą? Teraz do pełni szczęścia wokaliście wystarczy jedynie korzystny rozwód z aktualną żoną.

POLECAMY TAKŻE:

Ryszard Kotys przeżywa koszmar. Jego życie to piekło
Przybylska nie została pochowana sama! Nikt o tym nie wiedział

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Roxie Węgiel miała to zrobić na wizji! Rodzice musieli reagować
Barbara Kurdej Szatan zabrała głos w nietypowej sprawie! Gorący apel do fanów
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go

, , ,