Magda Gessler pokazała tatę. Fani zachwyceni!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i jej tata robią furorę na portalu Instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje pokazała swojego ojca. Jest nim Mirosław Ikonowicz – polski reporter i korespondent Polskiej Agencji Prasowej, który przez lata pracował w wielu zakątkach świata. Restauratorka zamieściła zdjęcie z tatą z okazji świąt Bożego Narodzenia. Pan Mirosław ma już prawie 90 lat, lecz wciąż utrzymuje się w doskonałej dyspozycji. Fani restauratorki nie kryli swojego zachwytu z powodu zdjęcia Magdy Gessler.

Kim jest Magda Gessler?

Magda Gessler i jej tata robią furorę na portalu Instagram. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje pokazała swojego ojca. Jest nim Mirosław Ikonowicz
Magda Gessler/ screen YouTube

Magda Gessler to przede wszystkim gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Dodatkowo restauratorka występuje w takich programach telewizyjnych/rozrywkowych jak MasterChef w TVN oraz w Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network. Prywatnie Magda Gessler prowadzi szereg interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Od niedawna Magda Gessler podjęła także decyzję o rozwijaniu swojego kanału na portalu YouTube, który z każdym dniem zdobywa coraz większą popularność.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Agnieszka Woźniak Starak zdecydowała się na ten krok! Czy aby nie za wcześnie?!

Gessler i jej tata

Magda Gessler to przede wszystkim osoba, dla której rodzina jest czymś najważniejszym. Restauratorka wielokrotnie to podkreślała i udowadniała w licznie udzielonych wywiadach. Tadeusza Müllera i Larę Gessler, a więc dzieci Pani Magdy raczej każdy fan zna doskonale. Mniej popularny może się wydać Pan Mirosław Ikonowicz – ojciec Magdy Gessler. Był on przez lata korespondentem Polskiej Agencji Prasowej. W zasadzie za sprawą jego pracy Magda Gessler bardzo często podróżowała po całym świecie. Niedawno z okazji świąt Bożego Narodzenia postanowiła opublikować zdjęcie z tatą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Agnieszka Woźniak Starak wyznaje prawdę o mężu! Jej słowa chwytają za serce

Kim jest Piotr Ikonowicz?

Od 1953 pracował w Polskiej Agencji Prasowej, ponad 60 lat, co jest rekordem[5]. Był korespondentem PAP w Sofii, Hawanie, Madrycie i Lizbonie, Watykanie, a także na Bliskim Wschodzie. Z Hawany jeździł do innych krajów latynoskich, a z Półwyspu Iberyjskiego do Angoli, Mozambiku i Zairu. Obserwował sześć rewolucji. Był redaktorem naczelnym „Biuletynu Specjalnego” PAP. Publikuje teksty w „Polityce” i „Przeglądzie”. Przez 25 lat zajmował się relacjonowaniem pielgrzymek Jana Pawła II.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wiktoria Gąsiewska wyśmiana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!
Gwiazda „Love Island” przesadziła! Fani zniesmaczeni…
Lara Gessler zaatakowana na Insta! Gorzkie słowa fanów
Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraża uczucia milionów Polaków!
Tak mieszka Paździoch z „Kiepskich”. Będziecie w szoku
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →