Agnieszka Woźniak Starak wyznaje prawdę o mężu! Jej słowa chwytają za serce

Piotr Woźniak Starak zginął w połowie sierpnia nad jeziorem Kisajno. Był producentem filmowym i twórcą między innymi filmu „Ukryta Gra”. Jego żoną była  gwiazda TVN, Agnieszka Woźniak-Starak. Dziś okazuje się, że producent był bardzo mocno zaangażowany w produkcję Ukrytej Gry. W swoim życiu stworzył wiele filmów,  lecz to właśnie ta produkcja miała być jego jednym z głównych priorytetów i dzieł. Na tym jednak zamiary Piotra nie miały się zakończyć. Z relacji jego żony wynika,  że zaraz po zakończeniu filmu „Ukryta Gra”, Piotr miał zabrać się za kolejny film, który miał być jeszcze lepszy.

Piotr Woźniak Starak zginął w połowie sierpnia . Był twórcą między innymi filmu "Ukryta Gra". Jego żoną była  gwiazda TVN, Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak Starak/ screen YouTube

Czytaj też: Rozwód Rodowicz. Mąż zabrał jej ukochaną rzecz!

Agnieszka Woźniak Starak w TVN o mężu

Piotr Woźniak Starak zginął w połowie sierpnia nad jeziorem Kisajno. Producent filmowy i twórca filmu „Ukryta Gra” miał wiele planów na przyszłość. Jego żona,  gwiazda TVN – Agnieszka Woźniak-Starak W jednym z wywiadów przyznała,  że Piotr po zakończeniu nagrań do Ukrytej Gry chciał rozpocząć pracę nad nowym filmem. W jego obsadzie miały się znaleźć same największe gwiazdy polskiego kina.

Czytaj też :Panowie, lepiej usiądźcie. Siwiec pokazała stanowczo za dużo!

– Miał być debiut z jego ukochanymi aktorami: Magdaleną Boczarską, która miała zagrać bliźniaczki, oraz Tomaszem Kotem. Jego tytuł to „Czarne serca” – trochę znamienne i smutne w tej sytuacji. Jednak ten film nie powstanie. Tylko Piotr ten film widział – wyznała Agnieszka Woźniak-Starak podczas rozmowy z mediami.

Czytaj też: Wieniawa zalicza drastyczną wpadkę w sieci! Ludzie nie mają litości

Piotr był całym sercem zaangażowany w produkcję filmu Ukryta Gra. Podkreśliła to jego żona w jedynym z wywiadów.

– Powiem ci szczerze, że przede wszystkim fragmenty rozmów z Piotrkiem musiały zostać dla mnie wycięte. Nie jestem w stanie słuchać jego głosu. Na premierze, gdy pojawiła się na koniec czarna plansza i wiedziałam, że będzie jego wypowiedź, zatkałam uszy. Jeszcze nie jestem na to gotowa, jeszcze długo, długo nie – powiedziała Woźniak-Starak.

POLECAMY TAKŻE:

Doda w najnowszym show Polsatu! Będzie się działo!
Doda się zmienia! Otrzymała nagrodę od ministerstwa
Michał Wiśniewski o hejcie. Dlaczego go to dotknęło?
Kurdej Szatan o karierze. Przeżywa trudne chwile!
Kuba Wojewódzki wypowiedział się bez ogródek. Tak ostro jeszcze nie było!

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →