Szok! Tak wyglądała Lara i Magda Gessler 20 lat temu

Udostępnij:

Magda Gessler i Lara Gessler opublikowały na portalu Instagram zdjęcie, na którym gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje znajduję się wraz z córką. Zdjęcie wywołało falę komentarzy wśród fanów córki królowej komercyjnej stacji. Bez wątpienia od czasu wykonania zdjęcia Magda Gessler sporo się zmieniła. Dziś restauratorka i jej córka z,olbrzymim sentymentem wracają do wspomnień rodem z szalonych lat 90.

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

Magda Gessler to przede wszystkim jedna z najbardziej popularnych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne, która pracę w telewizji rozpoczęła w 2010 roku. To wówczas władzę komercyjnej stacji TVN zaproponowały jej prace w roli prowadzącej kultowych kuchennych rewolucji. Od tamtego momentu popularność restauratorki poważnie poszła do góry. Dziś gwiazda prócz pracy w telewizji zajmuję się również szeregiem własnych prywatnych interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów. Poza tym Magda Gessler posiada także wiele innych mniejszych interesów.

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

Magda Gessler i Lara Gessler opublikowały na portalu Instagram zdjęcie, na którym gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje znajduję się wraz z córką. Zdjęcie wywołało falę komentarzy wśród fanów córki królowej komercyjnej stacji. Restauratorka od wielu lat nie ukrywa miłości do swoich dzieci. Niedawno w kilku szczerych wywiadach odnosiła się do relacji ze swoim ukochanym synem – Tadeuszem. Dziś falę wspomnień wytworzyła Lara za sprawą opublikowania mocno sentymentalnego zdjęcia rodem z szalonych lat 90.

Magda Gessler i Lara Gessler opublikowały na portalu Instagram zdjęcie,  na którym gwiazda stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje znajduję się wraz z córką
Lara Gessler/ screen YouTube

Kim jest Lara Gessler?

Lara Gessler to początkowa celebrytka, która stawia coraz większe kroki w świecie polskiego show biznesu. W tych poczynaniach pomocną dłonią służy jej Magda Gessler, która mimo oporów córki stara się jej pomóc w trudnym świecie polskiego show biznesu. Lara jest córką Magdy Gessler z małżeństwa ze znanym warszawskim restauratorem – Piotrem Gessler. Rodzice młodej celebrytki rozstali się na początku nowego milenium a powodem całej sytuacji była zdrada, której dopuściła się Magda Gessler.

POLECAMY TAKŻE:

Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!
Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia
loading...

, , , ,