Małgorzata Rozenek już urodziła? Radek się wygadał

Radek Majdan opublikował jednoznaczne zdjęcie w serwisie Instagram, czy to oznacza, że Małgorzata Rozenek-Majdan już urodziła dziecko? Wielu fanów uważa, że celebrytka urodziła w tajemnicy. Jak jest prawda?

Małżeństwo Majdanów bardzo długo starało się o wspólne dziecko. Małgosia ma już dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, a Radek i chłopaki mają świetny kontakt i tworzą zgraną rodzinę, to jednak para pragnęła doczekać się wspólnego potomka.

Czytaj też: Nie żyje legenda muzyki. Wszyscy znali jego utwory

Naturalne próby poczęcia zawiodły, dlatego Małgosia i Radek zdecydowali się na skorzystanie z metody In-Vitro. Zresztą Perfekcyjna Pani Domu zdecydowała się na tą samą metodę także w przypadku poprzednich dwóch ciąż.

Małgosia Rozenek-Majdan już urodziła dziecko?

Kilka miesięcy temu, gdy para ogłosiła, że Małgosia jest przy nadziei, a „gang Majdana” (tak para określa siebie, a także dwóch synów Małgosi: Tadeusza i Stanisława) się powiększy, media wprost oszalały. Nie było dnia żeby nie można było znaleźć publikacji na temat ciąży Rozenek-Majdan. Sama gwiazda także nie unikała mediów i udzielała wielu wywiadów na ten temat. Szybko także dowiedzieliśmy się jakiej płci będzie pierwszy potomek Radosława. Były piłkarz doczeka się syna.

Fani wyczekują już z niecierpliwością dnia porodu, jednak może się okazać, że ten dzień już nadszedł, a para trzymała przyjście na świat swojego potomka w tajemnicy. Zdradzić tę informację mógł przez przypadek sam Majdan, który opublikował szczególne zdjęcie w serwisie Instagram.

Radek Majdan opublikował jednoznaczne zdjęcie w serwisie Instagram, czy to oznacza, że Małgorzata Rozenek-Majdan już urodziła dziecko?
Radek Majdan opublikował jednoznaczne zdjęcie w serwisie Instagram, czy to oznacza, że Małgorzata Rozenek-Majdan już urodziła dziecko? Screen/ YouTube

„Panowie, powoli szykujcie formę”

– napisał na Instagramie Radosław Majdan.

Zobacz również: Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Czyżby syn byłego piłkarza przyszedł już na świat, a szczęśliwy tata szykuje się na tak zwane „pępkowe”?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Wałęsa bankrutem? Koronawirus wykończył go finansowo

Od dziś nowe obostrzenie! Wysokie kary za nie przestrzeganie. Lepiej to wiedzieć

Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →