Jest afera! Seweryn zaskoczył wszystkich po programie!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i Seweryn to przede wszystkim gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP – programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Para od samego początku wzbudzała mieszane uczucia wśród widzów programu. Przede wszystkim fanom nie podobał się fakt, iż Seweryn z góry założył sobie, że wybierze Marlenę, lecz wciąż trzymał u swojego boku Dianę oraz Joannę. Ostatecznie w pod koniec programu w gospodarstwie pozostała tylko Marlena. Niestety próba lepszego zapoznania się nie wyszła im na dobre. Dziś okazuje się, że Marlena miała poważnie grozić Sewerynowi. Oboje wyrzucili publicznie swoje prywatne brudy.

Marlena i Seweryn z Rolnik szuka żony ponownie szokują

Marlena i Seweryn to przede wszystkim gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP – show, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Niestety najbardziej rozpoznawalna para najnowszego sezonu wywołała szereg licznych skandali. Wygląda na to, że każde z nich miało sporo za uszami.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Marlena i Seweryn to przede wszystkim gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP - programu, którego prowadzącą jest Marta Manowska.
Seweryn/ screen YouTube

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska chce pokazać się nago! Gwiazda Rodzinka.pl szykuje sesję?!

  • Zostałam dwa dni u niego. Gotowałam mu śniadania, obiady, kolacje. A on powiedział mi „Marleno, chyba za bardzo się zaangażowałaś” – zdradziła Marlena. Z kolei według Seweryna , to Marlena miała uporczywie to naciskać na natychmiastowy związek. ,,Naciskała na mnie. Zarzuciła mi, że jesteśmy parą już po dwóch dniach znajomości (…) W pewien sposób mi groziła, wystraszyło mnie to. Mówiła, że mnie zniszczy – przyznał. Z kolei Marlena wyznała, że: ,,Byłam głupia, naiwna. On mnie wykorzystywał. Myślę, że Seweryn będzie kłamał – mówiła podczas emisji programu.

Para wyciągnęła w całej sprawie sporo wzajemnych „brudów”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TEŻ: Kurdej Szatan pijana wrzuciła film. Kolega się do niej dobierał

Bardzo dużo pijesz. To mi przeszkadzało. Jesteś oszustem. Bawiłeś się moimi uczuciami. Jesteś jak gimbus – krzyczała kobieta. ,,Miałam dużo duów w życiu, ale takiego cha jeszcze nie – dodała.
,,Ja też nie miałem takiej ku**y – stwierdził w pewnym momencie Seweryn.
Marlena zarzuciła również, że były partner zmuszał ją do kłamstw. ,,Dlaczego chciałeś, żebym kłamała w wywiadzie? Musiałam powiedzieć, że ze sobą nie pisaliśmy (…). Przed programem wiedziałam już nawet, że będę spała w pokoju twojej mamy.

Na tym jednak historia tych dwoje się nie kończy. Spotkali się ponownie podczas świątecznego odcinka Rolnik szuka żony. Okazało się w nim, że Seweryn ma już nową partnerkę, z którą jak wyznał – zamieszkał już po dwóch miesiącach znajomości. Fani odebrali zachowanie młodego rolnika, jako hipokryzję, ponieważ sam podkreślił w relacji z Marleną, że zbyt krótko ją znał, aby rozpocząć z nią prawdziwy związek.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Ludzie ostrzegają Kurdej Szatan, przed alkoholem! Posłuchała?!
Julia Wieniawa wyśmiana w sieci! Fani nie mieli dla niej litości!
Wojewódzki ma nową furę! Wiemy jaką!
Co dalej ze związkiem Gąsiewska – Zdrójkowski?! Mamy odpowiedź!
Lara Gessler pokazała stanowczo za dużo! Ludzie w szoku!

/TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →