Ludzie ostrzegają Kurdej Szatan, przed alkoholem! Posłuchała?!

Basia Kurdej Szatan lubi pić alkohol i się z tym nie kryje, ale czasami zdarza się jej przesadzić z imprezowaniem. Niedawno obiegły Instagram nagrania z jej zabawy w klubie i trzeba przyznać, że zostawiły złe wrażenie na wielu fanach, bowiem pewne rzeczy nie przystają osobie publicznej. Gwiazda serialu „M jak miłość” oraz show „Taniec z gwiazdami” będzie jedną z prowadzących tegoroczny „Sylwester z Polsatem”, ale fani martwią się, czy imprezowy nastrój znów nie udzieli się jej za mocno.

Czytaj też: Lara Gessler pokazała stanowczo za dużo! Ludzie w szoku!

O tym, że Barbara Kurdej Szatan lubi alkohol wiadomo nie od dziś, bo gwiazda słynie z ekscesów pod wpływem. Oczywiście sama gwiazda „M jak miłość” twierdzi, że nie ma problemu z piciem, ale fani zgromadzeni na portalu Instagram wiedzą swoje. Doszło do tego, że zaczęli ją przestrzegać przed zgubnymi skutkami imprezowania jak troskliwi rodzice.

Fani nie chcą, by alkohol zrujnował Basi Kurdej Szatan karierę

Kurdej Szatan ("M jak miłość", "Taniec z gwiazdami") poprowadzi "Sylwester z Polsatem", ale fani na Insta martwią się o alkohol, z którym ma problem
fot.: Paulina Sykut Jeżyna, Barbara Kurdej Szatan, screen/ Instagram

Finalistka show „Taniec z gwiazdami” poprowadzi imprezę „Sylwester z Polsatem” razem z innymi gwiazdami, o czym poinformowała swoich fanów na Insta. Część z nich jednak zaczęła się martwić, jak sylwestrowy alkohol wpłynie na formę Kurdej Szatan.

Czytaj też: Walduś Kiepski ciężko chory?! Przeszedł niedawno rehabilitację

„Basiu tylko spokojnie, żeby dziś buty ci nie spadły od alko” napisał jeden z fanów. I choć później dodał kilka śmiejących się buziek, to przecież coś jest na rzeczy. Pozostaje mieć nadzieję, że Basia Kurdej Szatan zachowa profesjonalizm do końca imprezy, i że nie pozwoli, by alkohol uderzył jej do głowy.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Lara Gessler ciężko zachorowała! Zdecydowała się na szczere wyznanie!
Co ze zdrowiem Pawła Królikowskiego?! Jego stan jest…
Lech Wałęsa ma problem. Wyszły nowe dokumenty!
Cezary Pazura ma dosyć! Non stop jest łączony z…
Zwycięzca „Big Brother” jako Wiedźmin? Internauci nie mają litości

, , , , ,