Marlena i Seweryn oszaleli! „Ty kur…”, „Ty chu…”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Marta Manowska po ostatnim odcinku programu mogła złapać się za głowę za sprawą olbrzymiej awantury. Bez wątpienia takiej sytuacji w programie jeszcze nie było. Między Marleną a Sewerynem została przeprowadzona bardzo poważna wymiana zdań. Ulubieńcy publiczności w kilka sekund stali w zagorzałymi wrogami, którzy nie kryli do siebie żalu olbrzymich pretensji. Para zamiast u Marleny spotkała się w neutralnym miejscu nad stawem, gdzie oboje wyrzucili w swoją stronę kilka gorzkich słów. Fani byli w szoku, lecz znacząca większość ogłosiła już winowajce.

Marlena i Seweryn z Rolnik szuka Żony

Czytaj też: Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Marlena i Seweryn byli na początku największymi gwiazdami tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Marta Manowska nie kryła zachwytu z powodu ich rodzącego się na oczach milionów uczucia. Niestety z czasem ich relację napotykały na swojej drodze coraz to większe przeszkody, które w ostatecznym rozrachunku doprowadziły do poważnej awantury między popularnymi uczestnikami programu. W ostatnim odcinku padły bardzo poważnie zarzuty i oskarżenia z obu stron. Kto miał rację?

Czytaj też: Skandal w „Big brother”! Kamil Lemieszewski w ciężkim szoku

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Awantura w TVP

  • Bardzo dużo pijesz. Ty jesteś bardzo chamski po alkoholu. To mi przeszkadzało. Bawiłeś się moimi uczuciami. Jesteś jak gimbus – krzyczała do Seweryna wściekła Marlena, która wyraźnie była poirytowana zagubieniem w całej sytuacji młodego rolnika.
Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony w TVP. Marta Manowska po ostatnim odcinku programu mogła złapać się za głowę
Seweryn i Marlena z Rolnik szuka Żony/ screen YouTube

 – Naciskała na mnie. Zarzuciła mi, że jesteśmy parą już po dwóch dniach znajomości (…) W pewien sposób mi groziła, wystraszyło mnie to. Mówiła, że mnie zniszczy – przyznał Rolnik. Z każdą następną chwilą atmosfera robiła się coraz bardziej wulgarna. W pewnym momencie Marlena oskarżyła Seweryna o zgłoszenie do programu w celu promocji swojego gospodarstwa.

  • Wykorzystałeś mnie żeby zrobić sobie reklamę agroturystyki. Miałam dużo dupków w moim życiu, ale takiego ch**a to jeszcze nie miałam – wrzeszczała Marlena.
  • Ja też nie miałem takiej ku**y” – wypalił Seweryn. Według internautów głównym winnym całej sytuacji okazał się być Seweryn, który w ich opinii okazał się być całkowicie obojętny na cel programu.

„Seweryn możesz się zaszyć w swoim domu, największy przegrany wszystkich edycji. Marlena jest młodziutka, jeszcze nie do końca poukładane myśli ma. Mam nadzieję że dała mu plaskacza chociaż poza kamerami, bo mu się należy i to bardzo”, „Marlena za bardzo osaczyła Seweryna !!! Nie dziwię się że facet się wystraszył, nie chce jej oceniać, wydaje mi się że szykowała sobie i mamie łatwą przyszłość, Młoda i bardzo niedojrzała dziewczyna”, „A wydawał się taki porządny, ułożony w odcinku zerowym… To jest kawał chama chciał się aby pokazać,a program mu to umożliwił…”, „Ona zrobiła z siebie pośmiewisko przed całą Polską, a on pokazał jakim jest cwanym kłamcą”, „Oboje siebie warci, a niech się pożrą. A zwycięzcą jest… Diana, która nie musiała patrzeć na ten cyrk”, „Żenujące to było dla mnie jako widza” – czytamy na Facebooku programu (pisownia oryginalna). 

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Joanna Krupa znika z „Top Model”? Spodziewają się najgorszego
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra
Kuba Wojewódzki przeżywa ciężkie chwile? Ostra odpowiedź Króla TVN!
Manowska zdradza co nas czeka w The Voice Senior!
Anna Mucha szczerze o swoich dzieciach. Będziecie w szoku, co powiedziała!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →