Manowska zdradza co nas czeka w The Voice Senior!

Marta Manowska to prowadząca reality show TVP „Rolnik szuka Żony”, a już niedługo również The Voice Senior. Bez wątpienia młoda prezenterka jest jedną z najszybciej rozwijających się postaci związanych z telewizją publiczną. Propozycja pracy na planie popularnego „Rolnika” otworzyła przed Manowską nowe horyzonty. W ten sposób zaraz po sukcesie w pracy z rolnikami otrzymała angaż w programie Sanatorium Miłości. Teraz widzowie czekają na premierę nowej produkcji TVP – The Voice Senior. Program ma poprowadzić Marta Manowska, która w jedynym z wywiadów zdradziła rąbek tajemnicy na temat programu.

Marta Manowska i The Voice Senior

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal w „Rolnik szuka Żony”! Marlena zdecydowała się na ostateczny krok

Marta Manowska to przede wszystkim prowadząca reality show TVP Rolnik szuka Żony. Dziennikarka pochodzi ze Śląska, gdzie na miejscowym Uniwersytecie Śląskim skończyła dziennikarstwo. Swoją karierę w mediach rozpoczęła od produkcji stacji TVN. W 2013 roku jest kariera nabrała rozpędu za sprawą programu dla szukających miłości rolników. Teraz fani prezenterki oczekują jej debiutu w roli prowadzącej programu The Voice Senior. W jednym z wywiadów Manowska zdradziła kawałek tajemnicy na temat swojego najnowszego zawodowego wzywania.

CZYTAJ TEŻ: Wojewódzki się doigrał! Dostał w twarz na antenie TVN

  • Praca na planie „Rolnika” czy „Sanatorium miłości” bardzo dużo mi dała. Szczerze cieszą mnie spotkania z bohaterami moich programów, bo zawsze dostaję od nich mnóstwo energii (…) Teraz, na planie „Voice Senior”, często słyszę: „Po sześćdziesiątce w końcu mogę spełniać swoje marzenia”. Coś w tym jest – to taki etap, kiedy dzieci mają już odchowane, osiągnęli względną stabilizację finansową, zbudowali domy i w końcu mogą zrobić coś dla siebie. – wyznała prezenterka w wywiadzie udzielonym dla magazynu Gala.
Marta Manowska to prowadząca reality show TVP "Rolnik szuka Żony", a już niedługo również The Voice Senior. Co nas czeka wiosną?
Marta Manowska/ screen YouTube

Następnie prowadząca Rolnik szuka Żony przyznała, że prowadzone przez nią programy bardzo pozytywnie wpłynęły na rozwój jej kariery.

Uważam, że programy, które prowadzę, pozytywnie wpłynęły na postrzeganie w Polsce osób dojrzałych – tłumaczy Manowska. – Cieszą mnie zmiany w życiu bohaterów „Rolnika” czy „Sanatorium”, nowe związki, dzieci, które się z nich urodziły. Mam w pamięci ich uśmiechy, iskry, które pojawiały się w oczach. Dla mnie to największa nagroda. – powiedziała na końcu gwiazda TVP.

POLECAMY TAKŻE:

Kurdej Szatan puściły nerwy! Fani są na nią wściekli
Wiktoria Gąsiewska upokorzona publicznie! Tych słów nigdy nie zapomni
Justyna Żyła zmieszana z błotem! Ludzie są dla niej bezlitośni
Szokująca zagrywka w „The Voice of Poland”. Ich już nie zobaczycie
Rewolucja w „Mam Talent”! To się wydarzy w programie na żywo

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →