Szok! Manowska zdradza rodzinne sekrety!

Marta Manowska to gwiazda i prowadząca The Voice Senior, Sanatorium Miłość oraz przede wszystkim Rolnik szuka żony w TVP. Nie ulega wątpliwości, że jest to wschodząca gwiazda telewizji publicznej. Jej początki miały miejsce jeszcze w TVN. W 2014 roku niespodziewanie otrzymała propozycję od TVP, aby poprowadzić kultowy dziś program Rolnik szuka żony. Od tamtego czasu życie Marty przeszło bardzo radykalne zmiany. Szczególnie z tym aspektem nie mogła pogodzić babcia Marty Manowskiej. Chodziło przede wszystkim o zmiany w jej trybie życia.

Marta Manowska – Gwiazda TVP zmieniła radykalnie swoje życie.

Gwiazda i prowadząca programów rozrywkowych TVP takich jak The Voice Senior, Sanatorium Miłość oraz przede wszystkim Rolnik szuka żony pochodzi ze Śląska. Przez lata dużo czasu spędzała u babci, która tradycyjnie stawiała na tradycyjne wychowanie i żywienie młodej Marty. Teraz wszystko uległo zmianie. Marta nie jada mięs z czym nie mogła pogodzić jej babcia. Na początku babcia miała z tym problemy, ale już zaczyna to akceptować. Coraz rzadziej słyszę pytania: dlaczego nie możesz tego zjeść? A jestem dość trudnym przypadkiem, bo nawet ryb podczas Świąt nie jem” – mówiła prezenterka w wywiadzie. 

Marta Manowska to gwiazda i prowadząca The Voice Senior, Sanatorium Miłość oraz przede wszystkim Rolnik szuka żony w TVP.
Marta Manowska/ screen YouTube

Czytaj też: Budka straci immunitet? Dobrali mu się do skóry


„Kiedyś nie jadłam słodyczy. Pamiętam, że babcia tłumaczyła mi wtedy, że to przecież tylko mąka, jajka i cukier. Teraz już jest trochę łatwiej. Zauważam, że gdy przyjeżdżam, to jest coś wegetariańskiego, przygotowanego tylko dla mnie” – mówiła Marta Manowska.

Czytaj też: Celebryci napisali list do Morawieckiego. Trzymajcie się krzeseł

Mimo wszystko babcia Marty Manowskiej stara się iść z duchem czasu

„Myślę, że jest nowoczesna bardziej niż niejeden młody człowiek. Jest także tolerancyjna i wyrozumiała, że ma w sobie dużą potrzebę uczestniczenia w zmieniającym się świecie. Babcia operuje prostym systemem wartości. Powtarza, że dla niej największym szczęściem jest to, że ma kochające dzieci, wnuki, męża, z którym stworzyła wspaniały związek” – mówi Marta. 

POLECAMY:

Matka Biedronia przerwała milczenie. Czy była bita przez syna?
Mucha ostro o kolegach z branży! Nie przebierała w słowach!
Syn Magdy Gessler to nutritarianin! Na czym to polega?
Szymon Hołownia szczere na temat Biedronia. Te słowa Cię zaskoczą!
Dawid Kubacki zgasił niemieckich dziennikarzy! Poszło o…
window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →