Dawid Kubacki zgasił niemieckich dziennikarzy! Poszło o…

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Turniej czterech skoczni: Dawid Kubacki zwyciężył w niemiecko- austriackim konkursie TCS! Ten wyczyn w całej historii polskich skoków udał się wcześniej jedynie takim gwiazdom jak Adam Małysz oraz Kamil Stoch. Dziś do tego zaszczytnego grona dołączył również Kubacki, który przeżywa w ostatnim czasie szczyty swojej formy. Dzięki dzisiejszemu sukcesowi Polak awansował na piąte miejsce w kwalifikacji generalnej pucharu świata w skokach narciarskich z minimalną stratą do czołówki. Pierwszy wciąż powstaje Japończyk – Ryoyu Kobayashi.

Turniej czterech skoczni: Dawid Kubacki najlepszy – Adam Małysz i Kamil Stoch pod wrażeniem

Nie ulega wątpliwości, że wygrana Dawida Kubickiego w turnieju czterech skoczni jest dla niego olbrzymim sukcesem. Rok temu Kubacki został mistrzem świata, a dziś potwierdził, że jego zwycięstwo sprzed roku nie było żadnym przypadkiem. Niestety nasz skoczek przez długie lata wzmagał się z opinią, że jest skoczkiem, który osiąga olbrzymie sukcesy tylko i wyłącznie podczas letniej edycji pucharu świata w skokach narciarskich. Na konferencji prasowej przed ostatni zawodami TCS nasz skoczek ponownie został ponownie zapytany o tego typu komentarze na swój temat. Pyta nie padło że strony niemieckich dziennikarzy.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Sonia Bohosiewicz zaszalała! Pokazała stanowczo za dużo!

Przez długi czas byłeś nazywany „królem lata”, ponieważ skakałeś wtedy świetnie, ale zimą już tak dobrze nie było. Co się teraz zmieniło? – zapytano Kubackiego. Polski skoczek odpowiedział w następujący sposób: Myślę, że ten przydomek odszedł w zapomnienie już jakieś trzy lata temu, bo wtedy zacząłem osiągać dobre wyniki również w sezonie zimowym. Jeśli pytacie, co jest tego powodem, to odpowiadam, że ciężka praca, jaką wykonałem na treningach. I to tyle – zripostował Kubacki.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Turniej czterech skoczni: Dawid Kubacki zwyciężył w TCS! Ten wyczyn  udał się wcześniej jedynie takim gwiazdom jak Adam Małysz oraz Kamil Stoch.
Dawid Kubacki/ screen YouTube

Wielki sukces Kubickiego

Czytaj też: Szok! Misiek Koterski mówi otwarcie o swojej przemianie

Dawid Kubacki zwyciężył w niemiecko- austriackim konkursie TCS! Ten wyczyn w całej historii polskich skoków udał się wcześniej jedynie takim gwiazdom jak Adam Małysz oraz Kamil Stoch. Teraz do tego jakże wybitnego grona doszedł Kubacki, który bez wątpienia wpisuje się do grona generacji wybitnych polskich skoczków ostatnich lat. Gratulacje Dawidowi złożył król polskich skoków – Adam Małysz.

  • Zrobił tooooo! Dawid Kubacki wygrywa Turniej Czterech Skoczni! Zostaje trzecim polskim skoczkiem, który tego dokonał. To niesamowite wydarzenie, sukces trudniejszy do osiągnięcia niż zdobycie mistrzostwa świata. Dzisiejszą wygraną Dawid przypieczętował efektownym triumfem w Bischofshofen. GRA-TU-LAC-JE!!! – pisał na Facebooku Adam Małysz.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Ilona Ostrowska zdradziła to po latach! Zdecydowała się na szczere wyznanie!
USA grożą kolejnemu krajowi! „Oberwą gorzej niż Iran”
Córka Sulejmaniego przerwała milczenie! To oznacza początek krwawej jatki
Świat wstrzymał oddech! Iran zerwał umowę. To koniec?
Jackowski to przewidział – III wojna światowa się zaczęła?
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →