Cała prawda o Manowskiej. Gwiazda opisała ją w książce

Marta Manowska i Urszula Dudziak mają ze sobą wiele wspólnego? Na to wygląda. Marta Manowska to prowadząca takich programów telewizyjnych jak „Rolnik Szuka Żony”, „Sanatorium Miłości” oraz „The Voice Senior”. W popularnym programie o sympatycznych Rolnikach Marta pojawiła się już w 2014 roku. Wcześniej jednak jej kariera wyglądała zupełnie inaczej.

Niedawno wyznała,  że przede wszystkim musiała sporo czasu poświęcić gwiazdom znanym z telewizji i sceny muzycznej. Można powiedzieć, że kiedy oni zdobywali sławę, to Marta Manowska stała tuż za nimi, lecz poza zasięgiem kamer. Dziś ta sytuacja całkowicie się odmieniła.

Marta Manowska i Urszula Dudziak

Marta Manowska jest dziś znana przede wszystkim za sprawą programu „Rolnik Szuka Żony”,  „Sanatorium Miłości” oraz od niedawna również „The Voice Senior”. W ostatniej edycji wystąpiła tam wraz z Urszulą Dudziak, z którą przed laty miała bardzo dużo wspólnego. Okazuje się bowiem, że obie Panie około dziewięć lat temu spotykały się wielokrotnie w budynku telewizyjnym. Urszula Dudziak bardzo dobrze zapamiętała Martę i wspomniała ją w swojej książce w następujący sposób: „Kiedy przyjeżdżałam do studia, zawsze czekała na nią uśmiechnięta Marta”.

„Dziewięć lat temu biegałam za gwiazdami, przyprowadzałam je do studia tv i bardzo przeżywałam ich występy. W jednym z programów brała wówczas udział Ula Dudziak, która napisała w swojej książce, że kiedy przyjeżdżała do studia, zawsze czekała na nią uśmiechnięta Marta. Moja mama zadzwoniła do mnie, by mi o tym powiedzieć, bo właśnie była w trakcie lektury”

– mówiła Marta Manowska.

„Dzisiaj, kiedy ja przyjeżdżam do studia, chłopak, który ma taką samą rolę co ja wtedy, opowiada mi o swoich marzeniach. Zapewniam go, że będzie tym, kim chce być. Gdybym ja głośno nie mówiła o tym, że chcę grać w teatrze i pracować po drugiej stronie kamery, nie byłabym tu, gdzie jestem – aktualnie na planie „The Voice Senior”. Bardzo się z tego cieszę, bo kocham seniorów, choć nie lubię tego słowa. Często mają młodszą duszę niż ja”

– wyznała gwiazda TVP.

Marta Manowska i Urszula Dudziak mają ze sobą wiele wspólnego? . Marta Manowska to prowadząca takich programów jak Rolnik Szuka Żony oraz The Voice Senior...
Marta Manowska/ screen YouTube

Polecamy również:

Jackowski nie wytrzymał i ujawnił prawdę o śmierci Staraka. Porażające wyznanie

Znajoma Woźniak-Starak bała się jej to wyznać. Rozdziera serce

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →