Znajoma Woźniak-Starak bała się jej to wyznać. Rozdziera serce

Agnieszka Woźniak-Starak i Daria Ładocha to dwie gwiazdy stacji TVN. To właśnie Ładocha zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak, która jeszcze przed tragedią związaną ze śmiercią męża zrezygnowała z prowadzenia show.

Polecamy również: Kajdanowicz przerwał milczenie. Cała prawda o produkcji „Faktów”

Teraz jej koleżanka z pracy postanowiła otwarcie wyznać w jakich okolicznościach dowiedziała się o wypadku oraz śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Okazuje się, że cała sytuacja była olbrzymim zaskoczeniem dla Ładochy do tego stopnia, że bała się zadzwonić do Agnieszki Woźniak-Starak.

Ponad pół roku temu całą Polskę obiegła szokująca wiadomość o zaginięciu, a następnie śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Znany producent filmowy wypoczywał w sierpniu na Mazurach. Niestety w nocy z 17 na 18 sierpnia doszło do olbrzymiej tragedii.

Piotr zadeklarował się, że podrzuci swoją motorówką do domu jedną z kelnerek pracujących w lokalu jego przyjaciela. Niestety podczas przemieszczenia się łodzią doszło do wypadku. Piotr wraz z kobietą wpadli do wody. Kelnerce udało się dopłynąć do brzegu. Niestety już tyle szczęścia nie miał Piotr.

Daria Ładocha bała się zadzwonić do Agnieszki Woźniak-Starak, ta śmierć nią wstrząsnęła

Ciało producenta odnaleziono na drugi dzień. Okazało się, że przyczyną śmierci było uderzenie o śrubę motorówki. W tej sytuacji do Agnieszki Woźniak-Starak zaczęły napływać ze wszystkich stron kondolencje. Niestety w tej sytuacji odwagi na ich złożenie zabrakło Darii.

Nie, dlatego że Agnieszka przeżywała wtedy swoją największą życiową tragedię. Gdy byłam na wakacjach w Malezji i dowiedziałam się o wypadku jej męża, rozpłakałam się. Uważałam, że to niesprawiedliwe. Zrobiło mi się głupio. Mimo że wiedziałam, że ona sama zrezygnowała już wcześniej z prowadzenia „Ameryki Express”, to pomyślałam, że ja dostałam program i spełniam swoje marzenia, a ona przeżywa taką tragedię. Nie ośmieliłam się do niej zadzwonić. Przekazałam jej tylko przez naszą wspólną znajomą kondolencje i wyrazy współczucia 

wspomina w Plejadzie. 

Agnieszka Woźniak-Starak i Daria Ładocha to dwie gwiazdy TVN, Ładocha opowiada jak bała się zadzwonić do Agi, chodziło o śmierć jej męża
Agnieszka Woźniak-Starak i Daria Ładocha to dwie gwiazdy TVN, Ładocha opowiada jak bała się zadzwonić do Agi, chodziło o śmierć jej męża

Źródło: Gazeta.pl

Polecamy także:

Kuzyn Kaczyńskiego ujawnił prywatną rzecz prezesa PiS. Wyśpiewał wszystko

Cejrowski ostro zaatakował Korwina. Jest już kontra „króla”

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →