Michał Szpak ponownie szokuje. Zdjęcie pokazało zbyt wiele

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak ponownie wzbudził kontrowersje, pretekstem była trasa koncertowa „The Moon”, i to to przy jej okazji juror „The Voice of Poland” dodał zdjęcie, na którym po raz kolejny jest nago.

Zobacz również: Sensacyjne wieści! Roksana Węgiel właśnie to skomentowała

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

O ile większość gwiazd wykorzystuje Instagram do publikowania „sweet-foci” lub studyjnych sesji zdjęciowych, o tyle podejście Michała Szpaka, który do sławy doszedł zajmując 2 miejsce w show „X-factor”, jest w porównaniu z tym zupełnie awangardowe. Wykorzystuje on Instagram tylko do promowania swojej muzyki i koncertów, a fotografie, które na nim umieszcza tworzą rodzaj przemyślanego kolażu, który stanowi sztukę sam w sobie.

Jednak część fanów nie we wszystkich jego zdjęciach doszukuje się wartości artystycznych. Na jednej z ostatnich fotografii Michał Szpak występuje nago. Pomimo, że to zdjęcie promujące jego ostatnia trasę koncertową, to dla części fanów to już zbyt wiele.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak po raz kolejny fotografuje się nago, pretekstem trasa koncertowa „The Moon”

„Rolą artysty jest bycie niezrozumianym” mógłby powiedzieć Michał Szpak, którego cały wizerunek opiera się na byciu innym niż reszta. To podejście przekłada się nie tylko na to, jak wygląda lub zachowuje się trener „The Voice of Poland”. Ma to wpływ także na inne pola jego działalności.

Dobrym przykładem jest Instagram wokalisty. Fotografie, które tam zamieszcza tworzą z reguły wspólną całość. Niedawno sprowokował fanów fotografią na której było widać jego pierś z bardzo bliskiej odległości. Zdjęcie wywołało burzę i niesmak wśród obserwujących. Okazało się bowiem, że część fanów widać nie chciała poznawać anatomii muzyka z aż tak bliska.

Wokalista ponownie wzbudził kontrowersje

Teraz ponownie postanowił „odsłonić siebie” podsumowując trasę koncertową „The Moon”. I ponownie jak ostatnio posypały się głosy, że zdjęcie jest mało smaczne i za dużo „tego”. Jak można się spodziewać, to rozpętało bitwę w komentarzach, bowiem każda gwiazda ma fanów, którzy będą do upadłego bronić swego idola. Wśród zwolenników pojawili się uczestnicy jego koncertów. Podkreślali jak głębokim i wspaniałym przeżyciem było dla nich wydarzenie muzyczne jakie zafundował im wokalista.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Tak czy inaczej, Michał Szpak znów potwierdził swoją inność, a jego Instagram wzbogacił się o kolejne artystyczne zdjęcie.

Michał Szpak wzbudził kontrowersje, pretekstem była trasa koncertowa "The Moon", to przy jej okazji juror "The Voice" dodał zdjęcie, na którym jest nago
Michał Szpak wzbudził kontrowersje, pretekstem była trasa koncertowa „The Moon”, to przy jej okazji juror „The Voice” dodał zdjęcie, na którym jest nago

źródło: Instagram

Polecamy także:

Nowe zgony i zakażenia. Ministerstwo podało dane

,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija sieć

Roksana Węgiel ostro skrytykowana! Zapamięta to na długo

To może Cię również zainteresować:

Kopią masowe groby na rozkaz władz. Nadchodzi najgorsze

Michał Wiśniewski wyznał koszmarną prawdę na żywo. Wszystkich zatkało

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →