Sensacyjne wieści! Roksana Węgiel właśnie to skomentowała

Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że Eurowizja 2020 została odwołana, fani zaczęli się zastanawiać, czy to Roksana Węgiel będzie nas reprezentować w 2021. Według regulaminu, będzie już wtedy mogła wystąpić.

Czytaj też: Michał Wiśniewski wyznał koszmarną prawdę na żywo. Wszystkich zatkało

Zaplanowany na maj konkurs Eurowizja 2020 został odwołany. Władze Rotterdamu, gdzie miała się odbyć ta edycja festiwalu i Europejska Unia Nadawców zdecydowały, że zagrożenie spowodowane pandemią uniemożliwia organizację tak wielkiej imprezy.

W gestii poszczególnych krajów uczestniczących w festiwalu pozostawiono podjęcie decyzji, czy w przyszłym roku wystąpi artysta, który miał reprezentować swój kraj w 2020, czy też będzie wybrany ktoś nowy.

Władze Telewizji polskiej jak na razie milczą w tej kwestii, ale niedługo powinna zapaść decyzja, czy Polskę nadal ma reprezentować wybrana na tego roczną edycję Alicja Szemplińska, czy ktoś inny.

Eurowizja: Czy Roksana Węgiel będzie reprezentować Polskę w 20121 roku?

Fani Roksany Węgiel rozpoczęli już swoje dywagacje, gdyż Roxie będzie już miała skończone 16 lat w momencie organizacji Eurowizji 2021. Co daje jej możliwość występu na tej imprezie.

Wiele osób widziałoby młodą gwiazdę na konkursie Eurowizji, tym bardziej, że ma ona za sobą sukces w Juniorskiej wersji festiwalu. Tą sprawę postanowiła skomentować sama zainteresowana.

„Szczerze mówiąc na razie nie za bardzo. Jakoś nie planuję. Wydaję mi się, że jeszcze mam czas, żeby się nad tym zastanowić tak konkretnie. Ale na razie na pewno jak będę miała 16 lat nie wystąpię na dorosłej Eurowizji. Może później, Zobaczymy jak się życie potoczy”

– stwierdziła Roksana Węgiel.

Zobacz również: Kopią masowe groby na rozkaz władz. Nadchodzi najgorsze

Fani Roksany mogą się więc czuć zawiedzeni, gdyż ich ulubiona gwiazda nie wybiera się na razie na Eurowizję. Może to jednak lepiej, przecież potrzeba jeszcze kilku lat, żeby bardziej dojrzała artystycznie Roxie, zaprezentowała coś niezwykłego, co pozwoli jej na sukces na tak wielkim festiwalu.

Epidemia koronawirusa spowodowała, że Eurowizja 2020 została odwołana, fani zaczęli się zastanawiać, czy Roksana Węgiel będzie nas reprezentować w 2021.
Epidemia koronawirusa spowodowała, że Eurowizja 2020 została odwołana, fani zaczęli się zastanawiać, czy Roksana Węgiel będzie nas reprezentować w 2021. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Wzrosła liczba zgonów i zakażeń. Nowe dane

Nowe obostrzenia. Rząd nakłada nowy obowiązek na obywateli

Nasz wywiad: Sobota vs Jongmen. Kto tu jest konfidentem?

To może Cię również zainteresować:

Nowe zgony i zakażenia. Ministerstwo podało dane

,,A gdyby Smoleńsk przydarzył się Anglii…”. Ten tekst podbija sieć

Roksana Węgiel ostro skrytykowana! Zapamięta to na długo

, , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →