Przyjaciel Michała Szpaka wyznał w końcu prawdę! Jest źle

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak, piosenkarz, a także juror The Voice of Poland oraz Norbert Dąbek bardzo się lubią, co widać po ich wpisach w mediach społecznościowych, ostatnio zaskoczyło wyznanie jakie dodał przyjaciel wokalisty, chodzi o koronawirus i… ludzi. Jego słowa porażają.

Czytaj też: Afera! Wykradli tajne dane WHO i innych organizacji i umieścili je w sieci

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jeżeli ostatnio Michał Szpak przeglądał media społecznościowe swoich znajomych, mógł przeczytać post swojego bliskiego przyjaciela, który szczerze i bez złudzeń postanowił wypowiedzieć się na temat koronawirusa. Mężczyzna w swej wypowiedzi ni pozostawia żadnych złudzeń, co do powagi sytuacji w jakiej się znajdujemy.

Michał Szpak przygnębiony, jego przyjaciel zdobył się na wyznanie!

Jest to jedno z wielu wyznań gwiazd i celebrytów odnośnie pandemii koronawirusa, które w ostatnim czasie możemy znaleźć w internecie. Przyjaciel Michała Szpaka jednak opisuje sytuację w ostrych słowach nie pozostawiając złudzeń jak poważna sytuacja nas spotkała, ale też szczególnie zwraca uwagę na zachowanie ludzi, które pozostawia wiele do życzenia.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również: Kiedy otwarcie granic? Morawiecki odpowiada

Przyjacielem Szpaka, który zdecydował się na to wyznanie jest Norbert Dąbek, jedna z najbliższych osób dla wokalisty, poza rodziną. Podczas, gdy większość komentarzy i apelów gwiazda jest na temat konieczności pozostawania w domach, utrzymania higieny osobistej, zasad zachowania dobrego zdrowia, Norbert uwidocznił zupełnie inny problem.

Zobacz również: Szok! Oszustwo w „Sanatorium Miłości”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Norbert Dąbek ostro wypowiedział się na temat osób bagatelizujących problem, uważa, że takim zachowaniem pomagają tylko w rozprzestrzenianiu się wirusa.

Zobacz też: Afera! Wykradli tajne dane WHO i innych organizacji i umieścili je w sieci

„Od jakiegoś czasu widzę, że najwięcej szkody Polsce wyrządzili nie histerycy, a Ci, którzy lekceważą problem. Histeryk nie pojedzie sobie na narty do Włoch mimo tak wielu ostrzeżeń. Ignorant tak. I na wakacje pojechało niestety wiele osób. Dlaczego pozwolono im wrócić do kraju? Sprowadzili epidemię do Polski, zarazili innych. Problemem są Ci, którzy bagatelizują, śmieją się, udostępniają głupie wypowiedzi i atakują tych, którzy do sprawy podeszli poważnie. Wszyscy musimy podchodzić do tematu z ogromną uwagą i delikatnością. Nie ma miejsca na bagatelizowanie i drwienie z innych.”

Michał Szpak, juror The Voice oraz Norbert Dąbek bardzo się lubią, ostatnio zaskoczyło wyznanie jakie dodał przyjaciel Szpaka, chodzi o koronawirus i ludzi
Michał Szpak, juror The Voice oraz Norbert Dąbek bardzo się lubią, ostatnio zaskoczyło wyznanie jakie dodał przyjaciel Szpaka, chodzi o koronawirus i ludzi

Źródło: Pikio

Polecamy również:

Wyszła prawda o Niemcach. Wszystko dzięki pandemii

Będą zwolnienia? Zobacz kto może pożegnać się z pracą

Metamorfoza Arlak z „Ranczo” powala na kolana!

Marlena z „Rolnik szuka żony” w żałobie. Tragedia

Metamorfoza Arlak z „Ranczo” powala na kolana!

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →