Wiśniewski z byłą żoną przekazali nowinę. Tego się nikt nie spodziewał

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak (była żona) ponownie razem: Michał Wiśniewski i Anna Świątczak przed laty razem występowali w zespole Ich Troje. To jednak nie był jedyny czynnik, który łączył ze sobą tych dwoje. Anna i Michał byli również małżeństwem. Piosenkarka była trzecią w kolejności żoną kontrowersyjnego muzyka. Michał poczuł do niej coś więcej bardzo krótki czas po rozstaniu i finalnym rozwodzie z Mandaryną. Z ich związku lider Ich Troje ma dwie córki. Dziś media obiegła informacja, że Anna Świątczak i Michał Wiśniewski ponownie pojawili się razem, lecz tylko na scenie.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Epidemia Koronawirusa: Pierwsze ofiary śmiertelne poza Chinami
  2. Co się z nią dzieje?! Chylińska przeszła metamorfozę – fani przerażeni
  3. Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak przed laty razem występowali w zespole Ich Troje. Na dodatek oboje byli związani przysięgą małżeńską. Z ich związku na świat przyszły dwie córki. Od tamtego czasu wiele się w ich życiu zmieniło. Michał wziął ślub z Anną jeszcze w tym samym roku, w którym rozwiódł się z Mandaryną. Małżeństwem byli do 2011 roku. Mimo wszystko ich relację dziś układają się bardzo dobrze. Dowodem na to może być chociażby ich niedawno nagrany film.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak (była żona) ponownie razem?

Byli małżonkowie nagrali wideo, na którym postanowili złożyć podziękowania fanom za ilość subskrypcji na portalu YouTube. Przy tej okazji zaprosili także na koncert, który odbędzie się 6 lutego w Opolu.

Zobacz również: Ziemkiewicz nie wytrzymał – Opania ostro oberwał

Michał Wiśniewski i jego żony

Michał Wiśniewski to bez wątpienia człowiek, któremu bardzo ciężko jest przyczepić łatkę osoby, która jest stała w swoich uczuciach. Jak do tej pory Michał Wiśniewski brał ślub aż 4 razy. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, z którą związał się w 1996 roku. Następnie od 2002 do 2006 roku żoną Michała była znana tancerka i była piosenkarka, Mandaryna. Trzecią żoną Michała była już dziś wspomniana Anna Świątczak. Ich związek trwał od 2006 do 2011 roku. W latach 2012-2019 żoną lidera Ich Troje była Dominika Tajner. Para wzięła rozwód 30 września 2019 roku.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś w mediach mówi się sporo o kolejnym ślubie Michała Wiśniewskiego. Wybranką ma być tajemnicza kobieta o imieniu Paulina. Piosenkarz miał poznać kobietę na jednym z portali randkowych. Paulina podobno z zawodu jest prawnikiem i z poprzednich związków posiada czwórkę potomstwa.

Czytaj też: Premier nie zostawia wątpliwości: Epidemia koronawirusa w Polsce

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak (była żona) ponownie razem: Michał Wiśniewski i Anna Świątczak przed laty razem występowali w zespole Ich Troje.
Anna i Michał/ screen YouTube

Polecamy także:

Tusk skomentował Brexit. Wszyscy jednak pamiętają jego słowa

Obrzydliwe! Klient znalazł to w kurczaku z „Biedronki”. Zbiera się na wymioty

Przeczytaj również:

Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →