Szok! Jakub z „Rolnik Szuka Żony” opuszcza Polskę. Powiedział dlaczego

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna i Jakub z „Rolnik Szuka Żony” (TVP) niedawno zaskoczyli całą Polskę. Anna Stelmaszczyk (kandydatka Kuby) na portalu Instagram poinformowała fanów, że już nie jest z Kubą. Bez wątpienia Marta Manowska i rzesza fanów programu „Rolnik Szuka Żony” poczuła w tej sytuacji olbrzymi zawód. Nie ulega wątpliwości, że dla wielu fanów byli oni największymi faworytami do stworzenia szczęśliwego związku. Tak się niestety nie stało. W całej sytuacji najbardziej zawiedziony może być Kuba, który według mediów ma zamiar wyjechać z kraju.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Koszmarne wieści! Aktualny stan zdrowia Królikowskiego
  2. To koniec zespołu Perfect! Dramatyczna wiadomość przyszła nagle
  3. Edyta Górniak straciła wszystko. O tym koszmarze nikt nie wiedział

Bez wątpienia ta wiadomość była szokiem dla fanów popularnego reality show. Marta Manowska i liczne grono fanów „Rolnik Szuka Żony” w zeszłym tygodniu dowiedziało się, że Jakub i Anna już nie są ze sobą. Jeszcze pod koniec zeszłego roku mogliśmy oglądać ich wspólne zdjęcia z okazji świąt i sylwestra. Niestety dziś już wiemy, że budowa ich wspólnego związku niestety się nie udała. Oficjalnym powodem całej sytuacji mają być różnice, które zachodziły w relacjach dwójki naszych bohaterów. Okazuje się, że Jakub i Anna nadawali na zupełnie innych falach.

Czytaj też: Skandal w TVN na żywo! Po słowach prowadzących ostre konsekwencje -jest specjalne oświadczenie stacji

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość czuję się zobowiązana do wyjaśnienia dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest dlatego też wolałam milczeć ale niestety po programie okazało się że każdy z nas inaczej rozumie słowo,,rodzina,, a że każdy doskonale wie czego chce i szuka to nasze drogi się rozeszły”

– napisała w swoim oświadczeniu Anna Stelmaszczyk na Instagramie.

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony

Z kolei dziś okazało się również, że Jakub chciałby opuścić Polskę. Krajem, do którego ma zamiar się wybrać jest Australia. Z naszych ustaleń wynika, że nie ma być to jednak wyjazd w celu osiedlenia się na przysłowiowym drugim końcu świata. Jakub w Australii chciałby po prostu odpocząć po ostatnich wydarzeniach, które napotkał w swoim życiu. Na dodatek wiadomo, że w Australii Kuba ma brata, który mieszka tam już od wielu lat. W takiej sytuacji pozostaje nam mieć nadzieję, że Kuba po czasie spędzonym w Australii prędko dojdzie do siebie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Gwiazda muzyki popełniła samobójstwo. Wyskoczyła z 14 piętra. Przed śmiercią napisała list

Anna i Jakub z Rolnik szuka żony TVP niedawno zaskoczyli całą Polskę. Anna Stelmaszczyk  (kandydatka Kuby) na portalu Instagram...
Kuba / screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Cezary Żak zmienił się nie do poznania. Okropnie schudł

Pokazali zdjęcie Meghan Markle. Wyciekła prawda o operacjach plastycznych

Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? To znany gwiazdor

Świat w żałobie. Nie żyje „Królowa” – znali ją wszyscy

Feder odchodzi z TVN i wbija nóż w plecy stacji

/Anna Stelmaszczyk Instagram /Rolnik szuka żony TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →