Radosław Majdan zmieszany z błotem! Internauci bezlitośni!

Małgorzata Rozenek Majdan ma szczęście do męża, bo nie tylko jest wysportowany i przystojny, ale także zaradny. Męska połowa duetu „Iron Majdan” (TVN) rozwija działalność w branży, która dla niektórych może być zaskoczeniem, bo Radosław Majdan produkuje własne perfumy. Z okazji nadchodzących świąt celebryta postanowił wykorzystać Instagram, by zareklamować swój produkt, jednak nadział się na ostrą krytykę tych, którym sygnowany przez niego zapach nie przypasował.

Czytaj też: Wielka wpadka Rozenek Majdan! Tego się nikt nie spodziewał

Perfumy, które poleca Radosław Majdan noszą nazwę „Vabun”, i jak pisze sam celebryta, są nietuzinkowe i bezkompromisowe. Ta bezkompromisowość poszła jednak tak daleko, że zapach sygnowany przez męża Małgorzaty Rozenek Majdan ma całkiem spore grono osób, które go nie znoszą.

Perfumy, które poleca Radosław Majdan nie wszystkim przypadły do gustu

Radosław Majdan ma własne perfumy, ale Instagram nie jest nimi zachwycony. Mąż Małgosi Rozenek Majdan ("Iron Majdan" TVN) zaatakowany w sieci
fot.: Radosław Majdan, screen/ Instagram

Kilka z nich dało znać o sobie na Insta męskiej połowy pary z programu stacji TVN „Iron Majdan” i w ostrych słowach powiedziało, jak odbierają perfumy, które produkuje Radosław Majdan. „Są okropne” napisała jedna z fanek, bowiem podobno nawet sprzedawczynie w drogeriach odradzają ich zakup. „Faktycznie są wyjątkowe, bo nie do zniesienia” to kolejny komentarz dotyczący jakości zapachu.

Czytaj też: Wendzikowska wyśmiana na Insta! Ludzie jej nie wierzą!

W obliczu krytyki i ataku, jakie na jego perfumy przypuścili fani obserwujący jego profil na portalu Instagram, Radosław Majdan zachował jednak spokój i kulturę godną gentlemana. „Z zapachami jest trochę jak z ludźmi: jednych lubimy a inni są nie do zniesienia” napisał celebryta, skutecznie ucinając dalszą dyskusję. A Wy mieliście okazję powąchać, jak pachną perfumy „Vabun”? Co o nich sądzicie?

źródło: Instagram

POLECAMY:

Szpak pogodził się ze stratą. Wcześniej przeżył jednak koszmar!
Julia Wieniawa zdradza sekret! Chodzi o jej mamę
Gessler dostało się w sieci! Ludzie zarzucają jej, że…
Dariusz Gnatowski ciężko chory! Co dalej z Boczkiem?
Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo! Zdjęcia robią wrażenie!

, , , , ,