Mandaryna wyznała jak traktuje ją Wiśniewski. Pełne zaskoczenie

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski (lider Ich Troje) i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem prawie 15 lat temu. Niestety ich związek do najlepszych nie należał. Według fanów Michał Wiśniewski nie do końca potrafił w prawidłowy sposób traktować swoją drugą żonę. Świadczyć mają o tym chociażby odcinki programu „Jestem jaki Jestem”, gdzie Michał Wiśniewski wystąpił wraz z Mandaryną. Dziś odcinki reality show są dostępne w internacie. Wśród komentarzy nie brakuje bardzo mocnych słów krytyki pod adresem gwiazdora. Według internautów wykazywał on wówczas między innymi elementy charakterystyczne dla narcyza. Nie ulega wątpliwości, że Michał Wiśniewski i jego byłe żony do dziś budzą zainteresowanie. Jak dziś układają się relację gwiazdora z jego drugą żoną i matką dwójki dzieci?

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.
  2. Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji
  3. Roksanie Węgiel puściły nerwy! Wydała ostre oświadczenie: „To kłamstwo”

W latach 1996–2001 Michał Wiśniewski był żonaty z piosenkarką Magdą Femme. Ich małżeństwo było ukrywane przed mediami z obawy o rosnącą ówcześnie popularność zespołu. Z kolei w latach 2002–2006 żoną muzyka była tancerka i piosenkarka Marta Mandaryna Mandrykiewicz. Ślub pary celebrytów odbył się w Kirunie. Z tego związku Michał ma dwoje dzieci, Xaviera Michała i Fabienne. W latach 2006–2011 jego żoną była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki, Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Z kolei w 2012 roku Michał Wiśniewski wziął ślub z Dominiką Tajner. Ich związek zakończył się pod koniec września ubiegłego roku.

Czytaj też: Nowe zdjęcia Bieniuk zszokowały Polaków. Brakuje słów

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i jego byłe żony

Wiśniewski a także Mandaryna byli małżeństwem w latach 2002 – 2006. Nie ulega wątpliwości, że na początku nowego milenium było oni najbardziej rozpoznawalną parą w polskim show-biznesie. Niestety w trakcie ich związku pojawiały się również problemy. Niedawno Marta w jednym z wywiadów wyznała, że Michał w czasie ich małżeństwa nadużywał używek.

„Nie odnalazłam się w tym. Musiałam się bronić. To już był ten czas, by ta ścieżka…, by jeden znak był w prawo, a drugi w lewo”

– wspomina Mandaryna.  Dziś jednak tancerka przyznaję, że jej relację z byłym mężem są w dobrym stanie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wiśniewski (Ich Troje), a także Mandaryna (Marta Wiśniewska)

„Przepracowaliśmy z Michałem mnóstwo niefajnych spraw i dziś nie ma między nami jakichkolwiek złych emocji. Utrzymujemy ze sobą regularny kontakt, co czasami sprawia, że media wypisują jakieś „sensacyjne” newsy”

Czytaj też: Wszyscy obawiali się najgorszego – stało się. Rodzina przeżywa dramatyczne chwile

Tancerka wyznała również, że już gubi się w patchworkowej rodzinie byłego męża.

,,Co prawda powoli nie mogę już doliczyć się, z ilu elementów składa się ów patchwork, ale jest wesoło i dobrze.”

– mówi Mandaryna.

Michał Wiśniewski (lider Ich Troje) i Mandaryna (Marta Wiśniewska) byli małżeństwem prawie 15 lat temu. Michał Wiśniewski i jego byłe żony...
Michał Wiśniewski i Mandaryna/ screen YouTube

Tagi: Michał Wiśniewski żony, Mandaryna, Marta Wiśniewska

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Jackowski mówi o wirusie. Czeka nas coś jeszcze gorszego

Kora przyznała się dopiero przed śmiercią. Bolesne wyznanie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

To miało nigdy nie wyjść na jaw! Jachira rozebrała się w TV

Pilne: Unia przyjęła kolejną rezolucję ws. Polski

Ministrowi puściły nerwy. Zbigniew Ziobro dał ultimatum UE

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →