Roxie przerwała milczenie. Ujawniła co działo się za kulisami Eurowizji

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel (zwyciężczyni „The Voice Kids” oraz „Eurowizja Junior”) miała konflikt z TVP? Tak można częściowo wywnioskować po ostatnim wywiadzie młodej piosenkarki. Dziś z kolei nie ulega wątpliwości, że Roxie to gwiazda olbrzymiego formatu. Jej kariera nabrała wielkiego rozpędu zaraz po zwycięstwie w konkursie „Eurowizji Junior” w Mińsku na Białorusi w 2018 roku. Dziś każdy nowy utwór nastolatki staje się automatycznie hitem. Mimo wszystko początki kariery Roksany nie należały do najłatwiejszych. Bowiem okazuje się, że Roksana przed głośnym finałem Eurowizji nie mogła dojść do porozumienia z władzami TVP.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Koronawirus już jest w Polsce? Szpital w Łodzi potwierdza
  2. Gwiazda „The Voice” walczy o życie! Ten wpis wyciska łzy
  3. Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Roksana Węgiel swoje pierwsze kroki w muzyce stawiała dosyć niepozornie. Niedawno w jednym z wywiadów przyznała, że jej talent do śpiewania został pierwszy raz doceniony podczas obozu judo, które młoda gwiazda niegdyś trenowała. To tam przy okazji wspólnej integracji postanowiła wziąć udział w konkursie karaoke. Nikt po występie Roksany nie miał wówczas wątpliwości, że w Roxie drzemie olbrzymi potencjał do śpiewu. Prędko to potwierdziła swoim udziałem w programie „The Voice Kids”, który ostatecznie wygrała. Z czasem okazało się jednak, że największy sukces miał dopiero nadejść.

Czytaj też: Andrzej Duda nie wytrzymał. Jego słowa usłyszał cały świat

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel (zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizja junior) miała konflikt z TVP?

„Zaczęłam występy już w przedszkolu”, Rodzice oczywiście nie mieli nic przeciwko temu. Tak bardzo zależało mi, żeby choć raz stanąć na »voice’owej« scenie, mimo że bardzo się denerwowałam. Później emocje były równie wielkie, ale dałam sobie radę. Pamiętam taką sytuację, że miałam zaśpiewać z dwiema dziewczynami. Wymyśliłam sobie wokalizę, której nie mogłam zapamiętać. Pomyślałam, że co ma być, to będzie, i muszę iść na żywioł. Dziesięć minut przed występem wciąż jej nie pamiętałam. Na scenie zaśpiewałam to, co mi przyszło do głowy. I się udało!”

– mówiła Roksana Węgiel.

Roxie na Eurowizji

Przed konkursem „Eurowizji Junior” w Mińsku, Roksana Węgiel nie mogła dojść do porozumienia z TVP. Problemem okazał się utwór, który miała zaśpiewać młoda wokalistka. Roksana chciała, aby to była ballada, lecz ostatecznie zgodziła się z pokorą z propozycją TVP.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Oficjalnie! To z nim Wieniawa zatańczy w show „Taniec z gwiazdami” – wygrana w kieszeni

„Mam szczęście, że otaczają mnie osoby, które chcą dla mnie dobrze. I czasem warto ich posłuchać, a nie upierać się przy swoim”

Mówi Roksana i opowiada historię piosenki „Anyone I Want to Be”, która przyniosła jej spektakularne zwycięstwo w Mińsku.

„Nie chciałam jej zaśpiewać. Marzyłam o balladzie. Z producentem Juliuszem Kamilem napisaliśmy nawet taką, ale TVP obstawała przy swoim. Po kilku spotkaniach w końcu zdecydowałam, że może producent z telewizji i reżyser jednak mają rację” 

– podkreśliła młoda wokalistka.

Roksana Węgiel (zwyciężczyni The Voice Kids oraz Eurowizja junior) miała konflikt z TVP? Tak można częściowo wywnioskować po ostatnim wywiadzie...
Roksana Węgiel/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Przerażający widok! Agnieszka Chylińska pokazała swoje zdjęcie. Jest skrajnie wychudzona (foto)

Awantura w Sejmie: Kaczyńskiego poniosło: „Zamknij się!” (wideo)

Szokujące słowa! Prezydent Izraela obraził Polaków?

Świat w szoku: Andrzej Duda ostro do prezydenta Izraela

Fani we łzach. Reżyser „Ranczo” potwierdził tragiczne wieści o Królikowskim.

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →