Mucha i Wojewódzki znowu razem? Internet aż huczy!

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha ponownie są razem,  czy tak tylko twierdzą fani gwiazdy M jak Miłość na jej profilu na portalu Instagram? Dawni zakochani pojawili się pierwszy raz razem od bardzo dawna. Fotografia wstawiona na portal społecznościowy przez Muchę pobudziła wyobraźnię fanów Króla TVN i gwiazdy TVP na temat ich ewentualnego powrotu do siebie. Pamiętacie jeszcze czasy ich głośnego związku? Jeżeli nie, to postaramy się tamte czasy lekko przybliżyć.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli parą przez cztery lata, a ich rozstanie było sporym zaskoczeniem dla obserwatorów ich życia i związku. Oficjalnie nigdy nie poznaliśmy powodu rozstania pary celebrytów. Według mediów Anna po prostu chciała od Kuby czegoś więcej,  lecz niestety dziennikarz TVN nie miał zamiarów angażować się w związek z aktorką. Ostatecznie para rozeszła się 16 lat temu, lecz co jakiś czas ponownie są przywoływane przez media fragmenty związku Anny i Kuby. Niedawno sam król TVN zdecydował się poświęcić dosyć obszerny fragment swojej książki dla Muchy. Oto fragment.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha ponownie są razem,  czy tak tylko twierdzą fani gwiazdy M jak Miłość na jej profilu na portalu Instagram?
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki/ źródło Instagram

Czytaj też: Niesamowita informacja! Nobel dla Pol(s)ki!

„Szybko zapadliśmy sobie w serca, szybko zamieszkaliśmy razem i szybko wyjechaliśmy na wspólne święta i sylwestra do Tajlandii. Gdzie Muszka wcinała zapiekane muchy, grillowane karaluchy i szarańczę na parze. (…) Byliśmy małą, piekielnie ciepłą rodziną. Dwuosobową rodziną znajdującą ubaw w ganianiu się wokół kuchni niczym osobniki z mózgowym mankamentem”- brzmi fragment „Nieautoryzowanej autobiografii” poświęcony Ani.

Zobacz również: Gorzkie słowa Magdy Gessler. Gwiazda ma dosyć

Aktualnie przede wszystkim Anna  Mucha jest w długoletnim związku i posiada dwójkę dzieci. Z kolei Kuba Wojewódzki od czasu rozstania z Anną próbował ustatkować się z wieloma kobietami. Niestety z żadną mu to na dłuższą metę nie wychodziło. Aktualnie celebryta jest w związku z 22-letnią studentką medycyny.

Polecamy:

Beata Kozidrak przeżywa kolejną tragedię! Kiedy koniec czarnej serii?
Rewolucja w Big Brotherze! Mieszkańcy mają dość
Magda Gessler będzie babcia? Jedno z jej dzieci może zostać rodzicem!
Wojewódzki ostro do Żmudy Trzebiatowskiej! Fani zniesmaczeni
Doda drastycznie się zmieniła. Fani przerażeni!

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →