Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!

Oliwia Bieniuk prowadzi na Insta profil, który dokumentuje proces upodabniania się młodej dziewczyny do matki, którą była nieodżałowana Anna Przybylska pokochana przez Polaków między innymi za rolę Marylki w serialu „Złotopolscy”. Córka aktorki wrzuciła na portal kilka czarno-białych zdjęć, na których widać, jak bardzo jest podobna do niej, ale na fotografiach widać także poważną minę dziewczyny. Czyżby zatem konflikt na linii Jarosław Bieniuk – Martyna Gliwińska miał wpływ na samopoczucie Oliwii?

Czytaj też: Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

Gdy umierała Anna Przybylska („Złotopolscy”) jej córka dopiero stawała się nastolatką. Dziś Oliwia Bieniuk wkracza powoli w dorosłość, co najlepiej widać na jej profilu na Insta. Ostatnio trafiły tam zdjęcia z czarno-białej sesji, na których widać, jak bardzo upodabnia się ona do mamy. Fani, którzy ochoczo komentują pod zdjęciami nie mogą się nachwalić, bo Oliwia wyrasta na naprawdę piękną kobietę.

Oliwia Bieniuk staje się nową gwiazdą Insta

Oliwa Bieniuk wrzuciła na Insta zdjęcia. Anna Przybylska ("Złotopolscy") mocno przebija z jej urody. Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska chyba się dogadali
fot.: Oliwia Bieniuk, screen/ Instagram

Jedyne, co może martwić, to smutny wzrok, który Oliwia Bieniuk ma na wielu zdjęciach wrzucanych na Insta. Może to być efekt wydarzeń, przez które przeszła dziewczyna, bowiem śmierć matki zostawiła na niej swoje piętno. Także sprawa dziecka, jakie jej ojciec Jarosław Bieniuk ma mieć ze swoją byłą dziewczyną, którą jest modelka Martyna Gliwińska z pewnością nie jest łatwa dla młodej Oliwii, bowiem do niedawna para prała swoje brudy publicznie, za pośrednictwem mediów.

Czytaj też: Anna Mucha robi się coraz większa?! Znamy powód!

Ostatnie plotki mówią jednak, że Bieniuk i Gliwińska porozumieli się w końcu, wiec być może niebawem Oliwia Bieniuk zacznie wrzucać na Insta więcej uśmiechniętych zdjęć…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Kurdej Szatan przeżyła piekło. To co wyznała rozrywa serce!
Edyta Górniak nie owija w bawełnę. Mówi wprost, co zrobi gdy…
Wojewódzki ostro o celebrytach. Dostało się też Woźniak-Starak!
To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy
Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

, , , , ,