Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli niedawno rozwód. Para rozstała się po siedmiu latach małżeństwa. Takiej sytuacji z pewnością mało kto się spodziewał. Aktualnie lider zespołu Ich Troje jest już w nowym związku. Z kolei Dominika Tajner wzmaga się z nowymi problemami. Jedynym z nich są poważne zarzuty prokuratorskie, które Dominika otrzymała od prokuratury. Chodzi o wyłudzenie kredytu na około milion złotych w SKOK Wołomin. Celebrytka podkreśla, że jest niewinna, lecz jaka jest prawda w tej sprawie? Czy w tych ciężkich chwilach Dominika może liczyć na byłego męża?

CZYTAJ TEŻ: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – czyżby mąż pomoże żonie w aferze z SKOK Wołomin?

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli niedawno rozwód. Para rozstała się po siedmiu latach małżeństwa. Lider zespołu Ich Troje i Skok Wołomin...
Dominika Tajner/ screen YouTube

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner wzięli niedawno rozwód. Lider zespołu Ich Troje aktualnie jest już w nowym związku, który rozpoczął jeszcze przed ostatecznym i formalnym zakończeniem małżeństwa z Dominiką. Aktualnie ostatnia żona Michała ma poważne problemy. W całej sprawie chodzi dokładnie o wyłudzenie sporej kwoty kredytu w SKOK Wołomin. Menadżerka gwiazd nie przyznaję się do stawianych jej zarzutów. W całej sprawie wydała specjalne oświadczenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Nigdy nie otrzymałam od SKOK-u nawet złotówki, ani w formie pożyczki, ani kredytu. To ja pierwsza zwróciłam się jakiś czas temu do prokuratury o pomoc, gdy syndyk Kasy wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od niej nigdy nie dostałam. Nigdy nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy nikogo nie okradłam. Zawsze starałam się pomagać potrzebującym ludziom, których spotykałam na swojej drodze. Czuję, że stałam się ofiarą, która bez swojej wiedzy i woli została wplątana w nieczystą sytuację” – napisała w oświadczeniu pani Dominika Tajner-Wiśniewska.

Niestety w tych ciężkich chwilach Dominika nie może już za bardzo liczyć na byłego męża, który aktualnie jest mocno zaangażowany w nowy związek. Wsparcie córce udzielił jej ojciec – Apoloniusz Tajner. Prezes polskiego związku narciarskiego stara się wspierać córkę, lecz z pewnością nie jest to dla niego zbyt łatwe. Niedawno Apoloniusz Tajner doczekał się kolejnego dziecka. Jego uwaga z pewnością jest przede wszystkim skierowana na nowego potomka. Czy w tej sytuacji Dominika otrzyma wsparcie od Michała?

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Edyta Pazura zalicza wpadkę w sieci. Ludzie nie mieli dla niej litości!
Panowie lepiej usiądźcie! Wieniawa pokazała gorące zdjęcia!
Big Brother to oszustwo? TVN zakpił z widzów! Prawda wyszła na jaw
Koniec Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego? Ujawniono kryzys
Michał Wiśniewski oburzony. To co zrobił TVN nie mieści mu się w głowie!
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →