Wojewódzki ostro o celebrytach. Dostało się też Woźniak-Starak!

Kuba Wojewódzki, Michał Piróg i Agnieszka Woźniak-Starak  to gwiazdy stacji TVN. Okazuje się,  że mimo wieloletniej pracy w jednym miejscu,  Król TVN nie utrzymuje bliskich kontaktów z dwójką znajomych z pracy. Powodem mają być ich nieporozumienia. Michał Piróg niedawno oskarżał Kubę o bycie gejem. Z kolei Agnieszka Woźniak Starak podpadła Kubie kilka lat temu podczas jednej sytuacji. Jak ich relację wspomina król TVN?

Kuba Wojewódzki, Michał Piróg i Agnieszka Woźniak-Starak – gwiazdy TVN nie przepadają za sobą?

CZYTAJ TEŻ: To nie miało wyjść na jaw! Kwaśniewski dostawał pieniądze z Ukrainy

Kuba Wojewódzki na antenie stacji TVN występuje od ponad dekady.  W tym czasie pracował z licznymi gwiazdami polskiego show biznesu.  W tym gronie bez wątpienia są Michał Piróg oraz Agnieszka Woźniak Starak. Niestety nie utrzymuje z nimi jakiś nadzwyczajnych relacji. Michał Piróg podpadł Wojewódzkiemu wypowiadając się na tematy z jego orientacją.  Z kolei Agnieszka Woźniak Starak podpadła jedynym zachowaniem.

Kuba Wojewódzki, Michał Piróg i Agnieszka Woźniak-Starak  to gwiazdy stacji TVN. Okazuje się,  że mimo wieloletniej pracy w jednym miejscu,  Król TVN...
Kuba Wojewódzki/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan pod ostrzałem na Insta. Ludzie zarzucają jej, że wygląda…

– On mi pachnie zdesperowanym przebierańcem. Gotów jest przyznać się do wszystkiego, żeby tylko o nim napisali. Jak mu miesięcznik „Dziecko” zaproponuje rozkładówkę, to im wmówi, że jest dzieckiem. Bardzo chce być kontrowersyjny, ale w tej konkurencji przegrywa nawet ze strażą miejską. Nie chce zresztą o nim za dużo mówić, bo dosyć dawno doszliśmy do porozumienia. Porozumieliśmy się, że się nie szanujemy. – mówił Kuba Wojewódzki na temat Michała Piróga.

Agnieszka jest moją koleżanka z pracy. Lubię ją, bo ma luz większy niż niejeden facet. Miałem kiedyś takie wrażenie, że Agnieszka niestety ma, a może miała przed ślubem z Piotrem, syndrom dziewczyny która lubi otaczać się dworem facetów. Perwersyjne towarzysko. Ale ja nie nadaję się na perwersyjnego dworzanina. – mówił o Woźniak Starak Król TVN.

POLECAMY TAKŻE:

Edyta Pazura zalicza wpadkę w sieci. Ludzie nie mieli dla niej litości!
Panowie lepiej usiądźcie! Wieniawa pokazała gorące zdjęcia!
Big Brother to oszustwo? TVN zakpił z widzów! Prawda wyszła na jaw
Koniec Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego? Ujawniono kryzys
Michał Wiśniewski oburzony. To co zrobił TVN nie mieści mu się w głowie!

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →