Oliwia Bieniuk zupełnie jak matka! Ludzi wryło na sam widok

Udostępnij:

Oliwia Bieniuk mimo młodego wieku zachwyca na portalach Facebook, czy Instagram, fani śledzący jej konto powtarzają, że wygląda zupełnie jak Anna Przybylska. Ojciec Oliwii, Jarosław Bieniuk został ostatnio oskarżony o gwałt, zarzuca mu to 29 letnia modelka Sylwia Sz.

Anna Przybylska była jedną z ulubienic publiczności w naszym kraju, jej aktorstwo, ale także osobowość sprawiały, że kobiety ją uwielbiały, a mężczyznom na jej widok szybciej biło serce. Zagrała w wielu kultowych filmach i serialach między innymi w „Sezon na leszcza”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, czy „Złotopolscy”, albo „Daleko od noszy”.

CZYTAJ TEŻ: Kuba Wojewódzki chciał ośmieszyć Błaszczykowskiego. Piłkarz zgasił go jak peta!

Jej śmierć spowodowała, że całą Polskę ogarnęła żałoba i wszyscy współczuli rodzinie zmarłej. Jarosław Bieniuk, partner aktorki musiał się sam zająć trójka ich dzieci.

Oliwia Bieniuk wygląda zupełnie jak matka, Anna Przybylska

Po kilku latach od śmierci matki Oliwia Bieniuk wyrasta na piękną nastolatkę, dlatego wielu twierdzi, że bardzo przypomina matkę. Dlatego młoda dziewczyna chciałaby spróbować swoich sił w modelingu, na co na razie nie wyraża zgody jej ojciec.

Pozostaje jej tylko aktywność w mediach społecznościowych, jej profile w takich portalach jak Facebook, czy na Instagramie śledzą dziesiątki tysięcy fanów jej matki. Także tam dziewczyna wrzuca dużo zdjęć i trzeba przyznać że podobieństwo do Przybylskiej jest uderzające.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiśniewski pokazał stare zdjęcie! Fani nie dowierzają

Ostatnie miesiące w rodzinie Bieniuków nie należały jednak do spokojnych. Jarosław Bieniuk został oskarżony o gwałt przez 29 letnią modelkę Sylwię Sz. Sprawa jest w toku, jak na razie śledztwo jest prowadzone przez prokuraturę. Były piłkarz od początku twierdzi, że jest niewinny.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Ostry atak na córkę Przybylskiej! To się nie mieści w głowie
Pudzian naprawdę to zrobił – feministki go zniszczą
Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim
Lewandowski naraża własne życie! Tym razem przesadził
Mamed Khalidov przerywa milczenie! Wstrząsające wyznanie
Anja Rubik poważnie chora? Jej zdjęcia przeraziły ludzi

, , , ,