Ostaszewska kompletnie odleciała! Jej wpis o LGBT załamuje

Aktorka Maja Ostaszewska atakuje prezydenta i zarazem kandydata PiS, czy Andrzej Duda za sprawą nowej obietnicy wyborczej, jaką jest „Karta Rodziny” nie naraził się części Polaków?

Kampania wyborcza w Polsce wchodzi pomału w decydujące stadium. Ze wszystkich prawie stron słyszymy coraz to mocniejsze i ciekawsze propozycje, które mają przede wszystkim na zadaniu przekonanie jak największej grupy nowych potencjalnych wyborców. Pod koniec tego tygodnia z podobną inicjatywą wystąpił prezydent Andrzej Duda.

Czytaj też: Qczajowi puściły nerwy! Zaatakował Andrzeja Dudę

Andrzej Duda aktualnie jest przede wszystkim rozliczany ze swoich dotychczasowych obietnic wyborczych. Głowie państwa przeciwnicy zarzucają przede wszystkim brak wprowadzenia znacznie wyższej kwoty wolnej od podatku.

Aktorka Maja Ostaszewska atakuje prezydenta i zarazem kandydata PiS, czy Andrzej Duda będzie miał problemy?

Duda jest krytykowany również za uległość względem swojej macierzystej partii. Teraz do grona krytyków głowy państwa dołączyła aktorka – Maja Ostaszewska. Artystka skrytykowała Andrzeja Dudę za jego propozycje wyprowadzenia „Karty Rodziny”, gdzie założono ochronę przed ideologią LGBT.

Zobacz również: Szok! Gwiazdy serialu „Ranczo” ujawniły na kogo zagłosują. Nie do wiary…

Jako matka dwójki dzieci, bardzo bym chciała, żeby Pan Prezydent, ani nikt inny nie straszył mojej rodziny osobami LGBT+. Osobami, nie ideologią. Coś takiego jak ideologia LGBT+ nie istnieje.

Istnieją ludzie tak różni, jak ci heteroseksualni. Miliony osób w naszym kraju. Dorośli, młodzież, dzieci. Polskie rodziny borykają się z wieloma rozmaitymi problemami, mają czym się martwić, czego bać. Przemocy, problemów finansowych, zdrowotnych i wielu innych, ale z pewnością nie miłości innych ludzi. Sączona kropla po kropli nienawiść prowadzi do tragedii. Tego się obawiam i z tym nie chcę mieć nic wspólnego

— napisała aktorka.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni wpis tego typu w wykonaniu aktorki. Maja Ostaszewska od dłuższego czasu słynie z krytycznych komentarzy pod adresem aktualnej władzy. Przez swoich przeciwników jest często określana jako „etatowy protestujący”.

Źródło: Instagram

Polecamy także:

Janda ujawniła na kogo zagłosuje. Sposób w jaki to zrobiła wkurzył wyborców PiS

Ostrowska jest poważnie chora. Ujawniła swój stan zdrowia

Brutalny atak na szpital i humanitarne centrum ONZ! 60 osób nie żyje

, , , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →